Zlé známky, budúcnosť, zamestnanie...

školaaaaa

lioness_01: :) , tak predavačky v potravinách, textile.. samozrejme že maju učnovky :) , ale co su špecializované predajne tak tam vyzaduju vyšie vzdelanie :) min. maturitu čo inak mi pride vtipne, pretoze kazdy inteligentný človek sa rýchlo dokaze naučit o produktoch co ponukaju...a to som našla na profesii taký inzerat.. ved ked si pozreš hocijake ponuky práce tak určite aj sama vidis ze uz na kadejaké roboty vyzaduju titul, co je podla mna prehnane... tak na tu UK v BA nemozem mat žiadne pripomienky :) lebo s nou nemam ziadne "skusenosti"

lioness_01

vidíš aká si šikovná :) bolo mi úplne jasné, že tu trošku pochodíš, len aby si našla svoju odpoveď - a pre doplnenie tvojej info - neštudujem učiteľstvo :) a študujem na UK v BA :)

školaaaaa

lioness_01 : tak odpoved som si nasla sama :D

ja som strednú školu skončila tiež ekonomického zamerania, a čuduj sa svete- študujem pedagogiku :))

len dufam ze nie na UMB ktoru som tak zbuzerovala :D :D a uz dava aj zmysel tvoje obhajovanie : prepáč, ale dať učiteľa do jednej kopy s predavačkou je na môj žalúdok moc silná káva. neviem či vieš, ale učiteľ na to aby učil musí mať VŠ vzdelanie II. stupňa... a milá pani učitelka uz aj do velaktorích predajni sa vyzaduje VS vzdelanie :P :P :D

ta3

zle_znamky
Lost to napisal krasne a vystizne: Beriem svet ako "hru", tj. "mozem" urobit "cokolvek len chcem" (dosiahnut cokolvek), staci mi jedna jedina vec, a to je MOTIVACIA.. a potom nadsenie pre to co robim :)
k tomu vlastne nie je co dodat

lioness_01

šak a čo som ti na otázku "smiem vedieť" mala napísať? :D to úplne láka napísať "nesmieš vedieť" :D