neoblubenost.....pomozte!!!

bizzi

no..znie to ako celkom enriesitelna zalezitost..mozno prave ti ludia su problematicki..napriklad ja mam v triede 2 dobre kamaratky, par kmaosov a ostatni ma netrapia..mame aj typka co doteraz este mexzi nikoho nezapadol..hlavne je neohovarat, nerobit podvody a v snahe zapacit sa nic zle..to je co ma vie najviac vytocit na nie pilis oblubenych ludoch..

wanda

nerob si z toho az taku tazku hlavu.Nikto sa nemoze pacit vsetkym:-)
ak si si vsimol niekoho v triede, kto voci tebe nie je zaujaty, tak sa s nim skamarat, budes mat v triede spriaznenu dusu

zrrzka

tazko napisat, cim to moze byt.. ale ako predseda triedy skus urobit taku anonymnu pisomnu anketu s toutou otazkou. a mozno sa dozvies, preco ta nemaju spoluziaci radi. alebo zistis, ze ta maju radi, len maju pred tebou respekt.

aduska

Zivot je taky,niekto je oblubeny a niekto nie.Niekoho na skole uznavaju,niekoho az sikanuju.To ze si predseda triedy nema s tym nic spolocne.Napriklad nasa predsedkina v triede bola uznavana fain baba i pekna. ide tu skor o to,mozno ako vyzeras ..i ked som mala take skarede spoluziacky ktore boli oblubene.Najskor tu ide o tvoje spravanie,mozno sa viac prisposobujes ucitelom ako ku svojim rovesnikom.Mozno mas nejakemaniere z detsva .Urcite sa niekto v tride k tebe hodi ...Ja si tiez s tichymi ludmi,ambicioznymi do ucenia ,kludny na hodinach ,nerozumiem .Oni si myslia o mne ,ze som nieco ( divne) a ja tot iste o nich ...