HELP ME!

marika-m

Stredná škola trvá len 4-5 rokov, väčšina čo bola neobľúbená to dotiahne ďalej lebo sa dobre učí.Ja viem že Ti to teraz nepomôže, ale raz sa tomu budeš smiať.

pali-pali

Ahoj, podla mna je spravne ze nemasturbujes! Naozaj, a ak ti mam poradit ani s tym nezacinaj, to ze mas erekciu nie je dovod. Ak ta o obtazuje a je to moc caste, skus sa spytat tvojej lekarky, isto sa to vyriesi.. Ak budes masturbovat, nic sa tym nevyriesi.

vlastik

nemasturbujem....to som este nikdy neskusal. nemyslite si o mne ze som nejaky iny ako ostatny ale prosto nepocitujem to za potrebne masturbovat.

vlasitk

nooo tak ja som sa pokusil zmenit image ale nejak sa mi to nedari prekonat.... a kam chodis do skoly?? ale myslim ze som urobil pokrook lebo dnes sa mi spoluziackka prihovorila aj ked to bolo len kvoli znamke ale aspon nieco.....

andrejjj

ahoj vlastik...ja mam podobny problem..a zmenil som aj skolu...ale tu je to podobne,,,som strasne zufaly...neviem co mam robit...ako si na tom??poradte prosim...imidz som sa snazil zmenit ale neni to take lahke a jednoduche...

gwenka

aj ja suhasim, zmen image, novy uces, nejake tie nove handry na seba... skus aj odbornika alebo popros nejakeho kamosa aby isiel s tebou.. drzim palce..

makra

prvy rok na strednej je najhorsi, skus pockat, kym sa trosku neokukate a nespoznate blizsie, az potom mozu tvoji spoluziaci prist na to, ze si fajn chalan a mas mnoho prednosti