Normalne stravovanie, udrzat vahu

Príspevok v téme: Normalne stravovanie, udrzat vahu
silvaKE

potrebujem radu ktora ma zoziera uz asi try tyzdne som z toho nestastna, takze situacia je takato ze som sa zobudila jedneho rana a povedala som si ze musim zo sebou nieco robit tieto stranky som este nepoznala takze som nemala ani paru ako na to moj jedalnicek pozostaval z toho obed kuracie maso zeleninovy salat, alebo niaka ryba pangas losos zeleninovy salat, na vecderu to iste , alebo chef salat z mekaca, to bolo vsetko schudla som na 55 kg vysku mam 180 cm chcela som tak na 59 to by mi uplne stacilo a teraz proste ked vidim vase jedalnicky snazim sa navysovat si jedlo posledny tyzden som zacala na ranajky jest cerealie a light jogurt od jogobely, a budem sa snazit si navysovat aby som sa dostala aspon na tych pat porci co jete vy urcite sa mi dost kil vrati naspat strasne sa toho bojim a nic ine nerobim iba cely den si citavam clanky tu na zdravi.sk alebo na inych strankach len rano vstanem a uz myslim na tom co budem dneska jest a tak , citim sa najedena ale desat minut som stastna a o desat minut uz lezim schulena v posteli a chcem aby mi dal cely svet pokoj , myslite si ze mi zacina to slovo co sem nechcem ani napisat. musim navysovat navysovat prosim vas povedzte mi vase nazory ci som to fakt az tak po.rala dakujem velmi pekne som zufala a bojim sa a dalsia vec nad ktorou rozmyslam vlastne ja sa snazim si navysit jedalnicek na to ktorym vy chudnete to kolko priberiem kym sa dostanem na normalne stravovanie nechcem ani pribrat ani spadnut do .... prosiiiim nemozem sa o tom s nikym inym porozpravat lebo by ma zabili

TrainingBoy

no a v com je problem? mas pocit ze ta vaha isla lahko a rychlo dolu?(pokial vynechame vodu ktora sa pri diete lahko strati) poviem ti ze naspat ide este tazsie, takze nemozes cakat ze za jeden den priberes kilo ;)
po diete by si sa mala postupne vratit k normalnemu stravovaniu, cize si zisti kolko kalorii asi potrebujes a skus si podla toho spravit jedalnicek a po case uvidis co ti sedi a co nie a ak by si aj nedajboze pribrala o 1 gram viac ako by si chcela tak sa da vzdy znovu zacat chudnut, dokazala si to raz, dokazes to znova, no problemo

whee_ee

Nemáš zač, len si uvedom, že telo potrebuje pestrú pravidelnú stravu, aby bolo zdravé, fungujúce. Teš sa zo života, si mladé dievča, fakt, nad PPP ani nerozmýšľaj, je to peklo, a čo z toho, keď telo trpí a myseľ tiež. Držím palce, fakt sa nezľakni nejakého nárastku na váhe, ak nebudeš jesť 5 krát denne 300 gramovú Mliku, ale zdravé jedlá, tak sa nemáš čoho báť :))))))) A ak budeš mať veľmi zlý pocit, trošku si zašportuj, budeš mať lepší pocit, už len kvôli endorfínom :)) Váha nie je všetko a naozaj, pri tvojej výške sa nejaké to kilečko stratí a myslím si, že už teraz si dosť štíhla.

silvaKE

dakujem ti strasne za tvoju optimisticku odpoved super ani nevies ako si ma potesila budem budem nechcem si sposobit problemy od pondelka skusim pridat desiatu a uz by to boli styri jedla denne a to by uz som mala lepsi pocit este raz dakujem :D

whee_ee

Moja:) postupne navyšuj, zdravo papkaj, čo nie je prejedanie, tak ak sa ti pár kíl vráti späť (ale pri tvojej výške to budeš vidieť len a len ty) potom po čase sa ti aj tak váha stabilizuje a pravdepodobne pôjde aj dole, ak dodržíš pravidelné stravovanie. Len sa toho nesmieš báť :) si mladá baba, nepokaz si život. :)