Pravdepodobnosť otehotnenia

Príspevok v téme: Pravdepodobnosť otehotnenia
Piotor18

Prosím vás o radu a názor. S partnerkou som mal sex s prezervatívom, chvílu do vagíny, potom anál. Počas análu však guma praskla a ejakulát jej stiekol po vagíne ku klitorálnej oblasti. Bolo to odzadu a nohy mala spojené. Rýchlo a opatrne som jej ho utrel. Aká je šanca je sa jej ejakulát dostal do vagíny? Aká je šanca že z toho otehotnie?

AdamKrt

Lubrikant v gume neurobi nic. Ibak ak si si kupil specialny kondom napusteny spermicidom. Napr. v Coope-Terno predavaju LifeStyle, kde jedna znacka od nich je napustena Nonoxynolom-9. Ale vzhladom na objem ejakulatu by som sa nespoliehal na velku ucinnost takeho kondomu, keby sa akoze nieco stalo...

Piotor18

takze sanca tam nie je? Tiez neverim, ze sa cez ,,zatvorenu" vaginu pri spojenych nohach dostane ejakulat az na krčok..

nie nie, my sme mali najprv vaginalny az potom analny, po anale už do vaginy nie.

Mimochodom lubrigant v gume tiež ,,zamrazuje" spermie nie?

AdamKrt

Sanca je miziva, pretoze sperime sa musia dostat cez kysle prostredie a dlzka posvy je dost velka na ich prekonanie. Potom musia prejst cez krcok maternice a tej neni nejak velky. Najvacsia moznost na otehotnenie je cez plodne dni, ked muz ejakuluje tesne pri krcku maternice a idealne ked ma vtedy partnerka orgazmus. Tak dochadza k stahovaniu a otvaraniu, nasavaniu ejakulatu.

Lenze skor by som sa na Tvojom mieste bal, ak si nemenil kondom a pouzival jeden a ten isty, ze priatelka s vysokou pravdepodobnostou chyti nejaku poriadnu infekciu z toho, ze z analu sa dostanu bakterie do vaginy...