Ako mam zbalit dievca - poruchy emocii - antidepresiva?

Príspevok v téme: Ako mam zbalit dievca - poruchy emocii - antidepresiva?
ADONIS7

caute ,

nebyva to casto ,ale som stale pannic.
Nemam ziadnu babu lebo mam strach alebo nemam ziadnu odvahu . Predtym som mal depky a bral som lieky a mam z toho nevyliecene nasledky
/I ked to zvatsa ludi nebude zaujimat

~niekedy mam nutkanie si ublizit alebo nekomunikovat s druhym pohlavim

~i ked sa mi podari nejaku zbalit po case ma to prestane bavit (toto sa mi casto stane u konickov)

~mam ist k psychiatricke a uzivat antidepresiva

alebo

ist na vec , hned na tvrdo , hambim sa ... (neviem sice vlastne naco ten Topic pisem)

ean

sam si sa zaradil do skupiny psychicky "chorych" ? naco uzivat lieky myslis ze ti to pomoze aby si sršal odvahou nemal strach a balil baby jak na beziacom pase ?(to myslim obrazne) ja by som volila ten skok nech sa poserem nerada pisem o sebe ale poradim len tolko nauc sa utvarat si svet aky vyhovuje tebe nie "im" neprisposobuj sa nemaj strach vyzerat "inak" no tak si panic a.....?????????????

ADONIS7

ja som pouzival utlmovaky lebo som mal problemy - plac , nevera , ze som sam , nikto ma nema rad , a taketo nezmysli

/volakedy som vyviedol nejaku vec a bol som z toho zosokovany tak ze sa mi az kolena klepali

-z letadla sa mi nechce skakat ... nemam chut

-to ze som maval nutkanie si tak ublizit ,ze sa dopichat je moja minulost (skoncit na cintori)... uz som mal chut sa pychnut do srdca aby som vykrvacal alebo utopit sa (nie to uz podstatne - "BOLO treba liecit")

-To ze nemam babu tak to mi nevadi ale casom zosaliem ze som sam

/jedna nemenovana my dala kopacky ... z toho som mal v ten den depku ...

- Nebudem si hladat , no a jeto ... ak sa ozve (o tom pochybujem ze sa ozve)...potom zosaliem a zabijem sa LOL

-

lost

ADONIS7

hladam niekoho na zoskok s padako, ideme ? :)

len sa mi nechce ist samemu, a zatial som nenasiel dostatocne "sialeneho" cloveka co by si to skusil :D

ps: prvy krat sa ide s "instruktorom" tusim, tak ak sa pokazi padak, aspon pristanem na makkom

nieee, vlastne on je na mojom chrbte, tak on pristane na makkom, ale ja to otocim na posledny moment ;)

lost

No tu mate tie super kamaratske farmaceuticke koncerny :)

kazdy si fici na antidepresivach (v amerike naozaj takmer kazdy)..

to bude krasne sfetovany svet :D

dexter

co ti j.be? na toto antidepresiva?
ani napad...
kam sa dostaneme ked ludia budu na kazdy problem uzivat tieto utlmovaky?