Zapal moc. mechura z druhej strany

Príspevok v téme: Zapal moc. mechura z druhej strany
Slave

Zdravim vsetkych,
chcel by som sa opytat hlavne tych, ktori s tymto problem maju skusenosti a vedia poradid. Moj problen spociva v tom ze ja sa citim zdravy ale evidentne narusam zdravie mojej partnerky. Zacalo to pravdepodobne asi uz pri pojej byvalej partnerke, ktora trpela zapalmi moc. mechura uz od detvstva. Po tejto partnerke sa u kazdej mojej naledujucej (2) dostavili po pohlavnom styky problemy s mocovym mechurom aj napriek tomu ze tieto s tym predtym nemali ziadny problem. Teraz uz jednoznacne viem ze som to ja ktory to sposobuje. Bol som uz aj u urologa ten mi urobil testy na cychlidy, ale test dopadol ok. Jeho zaver bol taky ze je to problem s imunitnymi systemami a ze jedno z odporucani je vymena partnera. Myslel som si ze toto je mozne len vo vedecko fantastickom filme :-). S momentalnou partnerkou sa seriozne snazime zistit co vsetko to moze byt. Asi pred rokom sme sa obaja snazili preliacit antibiotikami, skusali sme viacero moznosti pre zvusenie imunity atd. ale ziadny pozitivny vysledok. Teraz viem ze toto je velmi zlozity problem, teraz uz hladame problem v oblckach a ...lokokoch zatial tento vysledok nevieme. Mozno to znie choro ale budem v celku rad ak mam nejakeho ...lokoka, ktory to sposobuje, pretoze najdeme riesene. Ak uz niekto z vas nieco podobne riesim budem vemi rad ked si pozdialame nase riesenia aby sme sa vyhli predlzovaniu riesenia.

janekMY33

je mozne ze imunitny sistem partnerkinej jaskinke si na to zvikne dost velka pravdepodobnost ale nemusi a bude dosexovane???

AdamKrt

Inak, je mozne, ze ak by priatelka bola fit a doprace sa to pohlavnym stykom, tak by mohlo ist aj o alergicku reakciu na nieco, co mas v strave a dostava sa to do Tvojich tekutin...

Alebo ak by to bola zakazdym iba infekcia, tak pouzivajte ako antikoncepciu pri styku napr. Pharmatex, ktory ma okrem antikoncepcnych vyhod dalsiu vyhodu v tom, ze tiez nici vseliake bakterie, ale zanecha prirodzenu mikrofloru v posve.

AdamKrt

Jedno lahke riesenie - kondom...

Mozes skusit inak tintkuru z Kapucinky vacsej, alias Lichorerisnice. Je to prirodne antibiotiku bez vedlajsich ucinkov. Nici cez 46 druhov bakterii a zastavuje rozsirovanie virusov a plesni. Nici dokonca aj bakterie e-coli, zlateho stafylokoka atd. Na vyhubenie nutne uzivat pravidelne cca 2 mesiace.

Alebo skusit liecbu este koloidnou striebornou vodou, ktora tiez nici vseliaku pliagu. Pripadne oboje kombinovat...

Plus posilovat imunitu - Vitamin C vo vyssich davkach - napr.3-4x denne 500mg, Selen, Zinok, Horcik, Vitamin E, D3, B vitaminy, A vitamin tiez, ale opatrne... Dalej olej z morskych ryb, doplnovanie jodu napr. cez KELP, Lecitin,... Doplnat si enzymy - napr. pripravok ako Wobenzym. Do jedalicka zahrnut ovocie ako su banany, ananas, papaja, jablka, kiwi, broskyne, jahody... Plus treba aj nieco pohybu. Napr. rychla chodza, aerobne cvicenie... Pri namahe sa totiz imunitny system zacne rozhybavat.