smrt-co po tom?

Príspevok v téme: smrt-co po tom?
ikuska

viem ze kazdy by povedal ,,nemysli na to´´
ale mne to jednoducho neda, uz asi rok o tom premyslama hladam odpovede...
mne by asi ani nevadilo ze raz to pride .ale to ze co ss stane z mojim telom ze zhnijem alebo ze ma spalia to asi uplne odmietam(pocula som z prvej ruky ako to prebieha) a to mi ten pan zkrematoria nemal hovorit...
a aj dusa? je cinie je? ked posledny kratvydychneme ake to bude potom? zomrie aj nasa dusa? bude uplnykoniec?

ean

niekde som cital ze ked moc smutime za zosnulim oplakavame ho prajeme si aby sa vratil spat teda viazeme jeho dusu na pozemsku sféru neuvedomujeme si ze mrtvemu ublizujeme preto by bolo dobre sa trosku povzniest a trebars i zasmiet.... no mozno sa dam pochovat ako lost pise

lost

No to som sice nemyslel :D

Ale to by oblo genialny :D

hned by tam presali pozerat :D

a ja by som sa aspon smazil v pokoji :D

ean

lost sa aj tak telo zmrsti ci ho otocis tak ci onak len je lepsie pozerat na sediaceho ako na .........kto je zvedavy na tvoju prdel

hmhm

ZOLIK, myslis ze v dnesnej dobe robi niekto nieco zadarmo? Preco by potom pytala i adresu, ved ten anjel si dokaze cloveka najst sam nie? Obycajne tito ludia nepytaju peniaze ale ponukaju rozne amulety na ziskanie zdravia ci penazi, prirodzene za poplatok. Rozmyslam preco si oni toie peniaze neprivolaju, ked maju take schopnosti? Vsetky vestice aj vestci nic neponukaju zadarmo a ak napisu zadarmo nejaku odpoved, tak to je o nicom.
A preco sa posadi mrtvola v peci krematoria? Nuz preto ze je tam velky tlak a vysoka teplota.

dddda

Mysli na to, źe vesmír a tým aj źivot je većný.Zistila som veĺa keď zomrela mama.Zbytoćne sa netráp.Aj na veĺa vecí neprídeme so svojim obzorom myslenia.

ikuska

nooo podla mna je zlo aj predavacka ktora okrada starych a deti

no ja si mysloim ze kazdy z nas povazuje za zlo nieco ine.
a s tym krematoriom tak je jedna stena presklenna a oni to musia skontrolovat ci je vsetko v poriadku ci vsetko prebieha ako ma

lost

milli11

Mne to pride OK (zlodek liekov).

Svoju rodinu uchranit a zabezpecit "by all means necessary", cize nieco ako "akokolvek to bude nutne".

Teoreticky, tazko povedat "kto" je na vine ze som to musel urobit, moze to byt:
1. Ja - som chudobny
2. Stat - som chudobny + nepomoze mi ked uz platim dane, zle podmienky.
a mozno viac moznosti..

Ale je to ako v prirode.. Je tam lev a jeho mlada, a dalsi lev co chytil zajaca. Hold, silnejsi (alebo chytrejsi) vyhrava... :)
Raz vyhra on a raz on.. ktovie kde je tam spravodlivost.. ale je to uhol pohladu, moze mi niekto povedat ze je to "zle" kradnut, ale ja mozem oponovat ze "je blby lekarnik ze si nedokaze zabezpecit svoj obchod" :D
ak ho chytia, moj argument velmi neprejde, ale ak nie, je to len a len lekarnikova "chyba" ze ho nechal odist.. (ak u to vadi), pretoze "nedostatocne uchranil svoje"...