Chut na sex

AdamKrt

Oddalovanie som uz robil davno, ked som ani nevedel, co je to tantra. Lenze mne je oddalovanie, ten pocit zadrziavania neprijemny, ked je semeno uz uz tak na krajicku, ze to musim zatlacit spat :) Ale mozem to skusit a skusat :) Mna viac nez vlastne potesenie zaujima skor, ako tantricky potesit priatelku... :)

ta3

AdanKrt
najlepsie urobis, ked si kupis knihu o tantre (ja mam cca 500 str), tam sa docitas vsetko o tom, existuju aj kurzy (aspon tu v Australii), tantra hovori, ze muzsky orgazmus nie je vtedy, ako si vsetci myslime, ked muz ejakuluje, ale vrchol nastava velmi tesne (par sekund) pred ejakulaciou, no a tantrici sa snazia oddalovat ejakulaciu, ale udrzat sa dlhsiu dobu na samotnej hrane ejakulacie je velmi tazke a treba to ovladanie dlho trenovat, najzakladnejsim a najjednoduchsim cvikom, ktorym vsetci tantrici zacinaju je, ze prud mocu pocas cikania velakrat prerusuju, cim viackrat, tym lepsie, ja som vlastne skusala nieco podobne, pri masturbacii som oddalovala orgazmus, tesne pred orgazmom som masturbaciu na chvilu prerusila, ked vzrusenie opadlo, opat som pokracovala a mozem povedat, cim sa to podari viackrat oddialit, tym je potom orgazmus masivnejsi. Vyzaduje si to dlhu pripravu, dlhe trenovanie, ale stoji to za to. Ako citam Tvoje prispevky, Ty vela moznosti na zdokonalenie pozitku pri milovani veru uz nemas, myslim, ze si na najlepsej ceste zacat s tantrickym sexom.

AdamKrt

ta3:

keby bolo casu, tak by som to s priatelkou aj skusil... Lenze uz aj dlhe milovanie zaberie hodne casu. Mne by nevadilo sa tomu venovat ani par tyzdnov v kuse :) Ale na to treba mat klud, vela casu atd. Drzim palce, nech Vam to vychadza.

Inac, mozem otazku, co si skusala, ci chcela skusat ? Rad by som niektore praktiky vyskusal, ale ani neviem, kde zacat. Niektore praktiky som uz aj skusal, ale skor som sa k nim dopracoval nevedome metodou pokus, omyl... a na experimentovanie nemam az tolko casu, pretoze ked to zacne priatelku nudit, tam to ukoncime. No a pri vztahu na dialku to clovek moze skusat s dost velkymi prestavkami... :)

Mozes poradit, co trenovat, co dobreho skusit ?

ta3

AdamKrt
ja som sa tantre dost venovala, zatial iba v teoretickej rovine, ale velmi ma oslovuje, muzi tantrici sa vyjadruju, ze kto zazil tantricky sex (lenze ten treba najprv dlho trenovat), uz by sa ku klasickemu sexu nevratili, ze vraj klasicky sex je nic, iba hola masturbacia vo vagine

AdamKrt

ta3:

ano, niekde som to cital, ze je to nejaka kapitola v tantre, ako vydrazdit partnera a zazit silnejsi orgazmus. Neskusal som to este, pretoze ked zacneme drazdit s partnerkou seba navzrajom, tak po par hodinach masaze a predohier mame i tak velku davku poriadneho vzrusenia, ze na takto dlhe drazdenie nemame zatial cas. Ale hadam raz bude dost casu aj na to.... Len sa bojim, ze mi potom exploduju gulky :-)

AdamKrt

tesoro:

hovori sa, ze s jedlom rastie chut. Nech Ti robi dlhe masaze a velmi dlhu predohru. Mozete skusit aj to, ze si rozdelite milovanie na 7 dni. V prvy sa ani nedotknete, len sa budete obdivovat, postupne kazdy den budete zapajat toho viac a viac a az posledny den sa pomilujete. Mozete takto vystupnovat tuzbu.

tesoro

...DIK ZA RADU ADAM,NIE NIE SOM ANI UNAVENA ANI NEMAM ZDRAV.PROBLEMI ASPON O NICH NEVIEM A CO SA TYKA MANZEL JE UZASNY MILENEC UROBIL BY CO MI NA OCICKACH VIDI :-))) LEN JA NEMAM CHUT A CHCEM JU MAT,TAK SOM ZAHAJILA HLADAT NIECO NA POVZBUDENIE TAK SKUSIM AJ TIE TVOJE RADY,DUFAM,ZE SU UPRIMNE...DIK