Problémy(gynekologické)

Príspevok v téme: Problémy(gynekologické)
cicušqua

mám taky niely vytok a ked prischne na nohavickach je to ako tvaroch..potom niekedy ked pozriem na vaginu alebo ju chytim mám na ruke take biele nejaku tekutinu je to take huste ..co to moze byt? a este mám znamienko zvnutra na pysku a bojim sa ze sa mi s nim mozes nieco stat ale vybrat sa ho hanbim aj bojim ist dat...a este mám jeden problém neviem co mi budete vediet poradit mám pri klitorise ako zacina ciarka len trosku vnutri taku bielu tvrdu hrudku velku asi ako maly hrasok a nechce to zmiznut mám to tam uz asi 4 mesiace...ja viem mala by som ist ku gynekologicke ale momentálne ma dovolenku a ja sa bojim co somnou je a ci sa to da liecit :(

lioness_01

cicušqa - ja teda nechcem zľahčovať tvoje problémy, ale tvoj dotaz na konci , že nevieš či sa to bude dať liečiť mi vyvolal úsmev na tvári... samozrejme, že sa to bude dať liečiť, človeka postihujú oveľa horšie neliečiteľné choroby , a výtok isto neliečiteľný nie je. treba ísť ku gynekológovi, Canesten ti nepomôže, dá ti nejaké antibiotiká a bude. na znamienko a na tú "vec" nech sa pozrie, a porozprávaj sa s ním o tom... uvidíš, bude to ok

xyxyz

ako neni ti to jedno ci ti to bude robit zena alebo chlap?co si myslis ze chlap-doktor nikdy nevidel posvu?videl aj horsie veci..ked tam pride 65 rocna babka s gynekologickymi problemami a idu ju operovat tak co si myslis ze si vybera ci jej to bude robit chlap alebo zena??doktorom je to ajtak jedno...beru to ako pracu

isabella

ten vytok, to budu nejake bakterie, canesten ti nemusi zabrat, lepsie ak zbehnes gynekologovi/gynekologicke, tak isto ti ona moze poradit ohladom tvojho znamienka a dat ti aj vymenny listok aby si mohla ist na vybratie toho znamienka. to s tym klitorisom neviem, ale kedze to vsetko ma suvis s pohlavnymi organmi, tak si to proste spis co mas na srdci a pekne sa lekarky na vsetko popytaj, ona sa ti na to uz pozrie a poradi ti

cicušqua

ja sa bojím aj ten bolesti :( a to by sa dalo vybavit aby mio to robila zena nie? a kam s tym znamienkom mám ist ku gynekologicke a ona ma niekam posle alebo co?

AdamKrt

Budes mat pravdepodobne nejaky zapal, ak to neni nieco ine. Mohla by pomocst Canesten vaginalna tableta. Ale lepsie je ist za gynekologom na vysetrenie. Znamienka sa neboj a daj si ho cim skor odstranit. Chirurgovia videli ine, nikto sa nad tym nepozastavuje...