Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

muzi je vam to jedno alebo nie???

Príspevok v téme: muzi je vam to jedno alebo nie???
ellyy

tak si prezeram stranky a citam clanky a stale zasnem, ako sa niekde pise, ze muzom nezalezi na tom ako vyzerate(zeny), resp. im je to jedno ci ste pribrali...ze to vobec neriesia a riesa uplne ine veci. Ale REALITA je uplne ina..

Priznajte si muzi, ze vam to nie je jedno? Ak si najdete priatelku stihlu ako prutik asi vam bude vadit ked priberie nie??

Preco by potom zeny na sebe tolko makali, cvicili v posilke a drzali diety, ked vam to je jedno???

Osobne poznam chalanov, co maju dievcata co pribrali a im to vadi a im vravia, aby schudli...

som zvedava na reakcie, samozrejme mozu pisat aj zeny:-)

han.ka

moj partner má rád, keď sa poriadne najem, baba predo mnou neustále držala diéty a nikam nechodili vonku jesť. Ja zjem takmer toľko čo on a partnera to veľmi teší. Postavu mám normálnu, ani chudú, ani tučnú

isabella

mojmu manzelovi na tom zalezi a takisto zalezi aj mne na tom ako vyzera... pretoze sice nevadi ak v priebehu roka priberie niekto 3kg, ved to takmer nevidno, ale ked takto bude priberat kazdy rok trosicku, tak za 10 rokov si vieme predstavit co to moze byt a to by uz vadilo kazdemu... takto to islo aj u mojho ex a za 4 roky bolo z neho skoro prasiatko a ked som ho upozornovala aby myslel aj na svoje zdravie a hlavne, ze je este mlady (v tej dobe cca 23) a ked bude starsi bude to este horsie, tak mal na haku, ale to je v cloveku, ked mu nezalezi ani na vlastnom zdravi, tak je to o nicom, clovek ma mat sam snahu sa udrziavat a partner mu ma byt v tom len oporou a pomocnou rukou

meli8808

ja si myslím, že baba už len kvôli sebe, ak sa chce starať o vlastné zdravie a ak sa sama chce cítiť dobre, tak cvičí a snaží sa jesť zdravo..
tak myslím že namalo by tu stále ísť o to ako sa páčiť chlapom, ale ako sa páčiť sama sebe:)

janekMY33

Ale ked je zena mlada tak posiluje a je stihla ako prutik preto ze potrebuje ulovit otca svojich dety a ked ma dety tak uz nepotrebuje byt atraktivna a vela zien je po detovh tucnejsia a muzi sa s nima nerozvadzaju a tie co aj po tom posiluju a cvicia priznajme si to su zeny co rady vlirtuju aj s inimi

lobogo

ja som rad ked sa moja priatelka poriadne naje a nevadi mi ze priberie alebo ze uz pribrala, samozrejme ze by sa mi nepacilo keby pribrala napr. tych 20 kg za rok, ale par kil pribrat to je v pohode.

AdamKrt

Skor priatelke hovorim, aby lepsie jedla, lebo poriadne neje. Neni chuda, ale hovorim jej, ze ked bude lepsie jest, ze aj schudne, ako sa jej upravi metabolizmus. Par kg naviac vobec neni na skodu, naopak, je to zdravsie. Ine by bolo zas, keby bol clovek poriadne obezny, to ohrozuje uz aj zdravie.

xyxyz

podla mna to je aj zo strany muzov, aj zien...ja osobne mam priatela, tiez som pribrala, nie nejak extremne, neviem co si o tom mysli, nepytam sa ho, ale podstatne je pre mna to, ze mi sam nehovori aby som schudla..neznasam chlapov ktori hovoria babam ze pribrali, ze su tucne atd..pritom sa asi ani smai nepozreli do zrkadla.a u mojho ocenujem ze nehovori nic a mam ma rovnako rad, mozno aj viac..nie kvoli vahe ale kvoli inym veciam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.