Odkedy intenzívnejšie cvičím, viac jem

Príspevok v téme: Odkedy intenzívnejšie cvičím, viac jem
iwus93

Kvôli čomu to je? Kvôli zrýchlenejšiemu metabolizmu?? Okrem toho sa mi prehlbuje chuť na sladké, viac ho zjem, takisto z ovocia banány, ktoré sú sladké. Chcem už fakt 2 kg schudnúť a nedarí sa mi to. Metabolizmus som mala vždy v pohode, ale odkedy viac cvičím, tak viac jedávam, ale zatiaľ sa to neprejavuje na postave.

iwus93

Aj nad tým som rozmýšľala, kúpila som si chróm teraz som si ho zabudla dať asi 3 dni kvôli nedostatku času. A nie je 6500 KJ veľa? nestačí 5500?

jankka

moze to byt aj nespravnou skladbou jedalnicka, telu nieco chyba a prejavuje sa to podobnymi navalmi hladu ako mas ty...skus min 6500 KJ denne

iwus93

No a povedia mi že:"však ty by si mala aj pribrať, tak jedz koľko vládzeš, si mladá, tak máš dobrý metabolizmus"...no tak neviem, asi jedine tá pevná vôľa

Inner

nooo... tak to jedine sa zapriet a zakazat si :-)))

pripadne sa este mozes obratit na dietologa alebo gastroenterologa. Oni ti urcite poradia, ako upravit iste navyky v tvoj prospech...:-)

iwus93

Inner, jem raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru
Aj tak mám chuť na sladké, hlavne večer po cvičení, dopoludnia v pohode, dám si ovocie, no akonáhle uvidím sa napchávať druhých sladkosťami, tak aj ja si idem kúpiť, málokedy odolám, ach jaj :(

Inner

svaly spalia viac energie, cim viac cvicis..preto si jej aj vela pytaju... ak chces schudnut, tak jedz male porcie a castejsie... idealny je beh rano nalacno, telo pali tuky zo zasob, nie cukry z nedavno prijatej stravy...

iwus93

No tak áno, ale ak chcem schudnúť tak platí príjem nižší ako výdaj a potom ja jem, tak nič neschudnem a ešte k tomu sladkosti jem :(

vercaaa

svaly si to ziadaju, ja cvicim a jem vela ale fakt vela a kazdy mi vravi ze na to ze tolko jem tak to na mne nevidno , hm ale to je super jest treba aby sme boli zdraví :)