vztah,kedy ma vyznam byt s nim,som vobec zalubena?

Príspevok v téme: vztah,kedy ma vyznam byt s nim,som vobec zalubena?
urba

ahojte,mam jeden problem s ktorym si neviem rady,mozno mate viac skusenosti alebo ste nieco take zazili tak dufam ze mi niekto otvori oci a budem vediet aspon akym smerom ist...mam priatela,je uzasny z toho hladiska ako sa ku mne sprava a co vsetko pre mna robi a co vsetko mi toleruje coby iny uz nemal trpezlivost,neviem si predstavit lepsieho chlapca ,on by mi aj modre zneba z niesol,je priliz dobry ku mne a mozno je aj to problem...dost si knemu dovolujem v tom zmysle ze nemam problem mu povedat cokolvek ale hlavne viem byt dost hnusna,v poslednej dobe nejak prestavam citit mozno aj citim lasku ale mam ju niekde ukrytu a neviem ci je to v mojej povahe kedze ja nejak neprejavujem city alebo sa chili nas vztah ku koncu a nemam ho dlhsie trapit...da sa byt s clovekom ktory cloveku vyhovuje len mozno tam nieco chyba?ak chyba tak ako zistit v com je problem? dakujem

lulu22

ahoj.
tento príspevok akoby som písala ja pred 4mi mesiacmi :D ked som premýšlala takto isto ako ty.. vtedy sme spolu boli 8mesiacov. a tiež ako ty, som si dovolovala, on toleroval.. a bola som pre neho jediná, najkrajšia, ľúbená... ale ja som mala pocit,že k nemu lásku necítim.. tak som bola chvíľu bez neho a zistila som, že mi nechýba, bola som preč s kamošmi a ani som na neho nemyslela.. keby to bola láska, tak je to iné, myslím.. ale nakoniec sme už 4mesiace dobrí kamaráti, nezatrpkol na mňa a je to tuším lepšie ako predtým:))
takže moja jediná rada je asi ísť niekam mimo mesta, na nejaký predlžený víkend preč, na chatu, k niekomu.. a zistíš, či túžiš byť s ním, či ti chýba ...

urba

tak sme sedem mesiacov,myslim ze je to este kratko...navrhla som mu aj pauzu zeby som zistila ako mi chyba ci mi chyba atd...ale on to nechce pripustit ma nazor ze pauza je len krok ku koncu a ze vlastne tak casto sa nevidime kedze som na skole...vazne neviem co robit ked vztah je skvely a to vsetko len ja vymyslam...

nestastny

ked je taky uzasny taks a ho drz ak si ho samozrejme niekedy lubila a stale lubis.....mozno mas len teraz taky pocit ze citis k nemu lasku mensiu ako predtym a ze to cele vyznam nema...neboj aj ja som mal uz vela takychto myslienok a dokonca som to raz chcel skoncit a to len koli tomu ze sme sa dlho nevideli a moje city akoby zmizli no akonahle som s nou zas bol zistil som ze ju straaaasne moc lubim a nikdy ju nechcem opustit....skus pockat ....