to mam byt uz navzdy sama..?

Príspevok v téme: to mam byt uz navzdy sama..?
bezi27

ja to nechapem, co uz to so mnou je.. parkrat som sa v ludoch sklamala...to nehovorim len o vztahoch a teraz uz nikomu neverim...najradsej sa vzdy spolahnem na seba, to uz musi byt, ked si necham pomoct,aj to len od najblizsich.. sama v sebe potlacam pocit na akekolvek city, ked sa mi aj dakto pozdava, hned na nom hladam chyby a samozrejme vzdy ich aj najdem a potom sa mi ten clovek sprotivi a koniec... asi nemam ani dost sebavedomia, aj ked mozno tak na okolie posobim, vnutri som rozhadzana a nervozna...
uz neviem co mam robit, mam 27 rokov a myslim ze zivot pred sebou... ale takto..??

bezi27

ahojte...
nieco sa zmenilo... neviem k comu to vedie...ale uvidime... mozno sa tento rok predsa len skonci celkom fajn...

KRASNE VIANOCE - vsetkym...!!

bezi27

:-)
mam chyby a je ich dost... som si ich aj vedoma, lebo ma ludia na ne upozornuju... ale tak si myslim, ze ked uz som raz taka... tak to aspon potlacam a snazim sa spravat inak...ale potom som to neni ja...
to sa asi neda vysvetlit... :-(
nevadi...
sak hadam aj mna caka raz volaco dobre a pekne...
mozno je len teraz take obdobie...
mozno...

dexter

jaaaj, "milujem" tento vyrok...
to chces povedat, ze aj ten koho na prechode zrazi auto alebo sa narodi niekde kde rodina ledva vyzije je strojcom svojho stastia?
alebo tvoj pripad - ty to odvijas od svojho noveho vztahu. to chces povedat, ze sa da len tak na povel do niekoho zamilovat?

Inner

ako ta tak citam, asi si perfekcionistka - mas cierno-biele myslenie. Bud ti je niekto dobry, alebo ti je zly (ak na nom najdes chyby). Skus si o tom precitat viac, Su aj techniky, ako sa takeho analytickeho perfekcionistickeho myslenia zbavit...

smajliQa

necitala som prispevky predo mnou, tak neviem co ti radili,ale ja som bola taka ista.... mna dokonca dokazalo odradit na niekom aj to, ked sme boli vonku a odhodil papier od tatranky na zem...vtedy som vedela ze s takym chlapom byt nemozem... potom som sa zoznamila s chalanom, a vedela som, ze on by mohol byt ten pravy..... nedivala som sa na chyby a na negativne veci, lebo nikto nie je dokonaly.... a darilo sa...bola som stastna a radovala som sa z malickosti..bohuzial iba 3 a pol roka, do rozchodu....ale nieco mi to dalo...naucila som sa hladat na ludoch aj to dobre, nie len to zle.nehovoriac o tom, ze na nikoho sa spolahnut neda v dnesnej dobe, dokonca casto ani na rodinu, preto sa spolieham sama na seba a ked nieco pobabrem viem ze si za to mozem sama, a nehadzem aspon vinu na druhych a nie som protivna..ved ani ja nie som dokonala.... teraz mam priatela...zajtra oslavime pol roka, a nebyt toho vztahu pred tym, nikdy by som si s terajsim priatelom asi nezacala..... vsetko zle je na nieco dobre...ja som stastna..skus byt aj ty.-..

bezi27

ahojte, dakujem za rady, ale vlastne tu vsetci pisete, ze sa nemam uzatvarat a stranit ludi... to ja ale ani nerobim... v podstate ma ludia poznaju ako veseleho, vysmiateho cloveka... v praci si vacsinou rozumiem s kolegynami, aj tarame o hlupostiach aj vaznych veciach...aj chodim von so znamymi, posediet do barov a tak... ale to moje rozorvate vnutro, ako kazdeho posudzujem a analyzujem...samozrejme, ze to tym ludom nepoviem, ale no je to normalne... to jak keby som zila v dvoch uplne rozdielnych svetoch...
no nic, aj tak vam dakujem za odpovede...
ved volako bude...

janab

..a ešte niečo..skús sa zo dna na den zmeniť..svoje správanie..
..skús prísť do práce s úsmevom sa každému pozdraviť, utrúsiť nejakú poznámku kolegovi, či kolegyni ako dnes dobre vyzerá..prinúť sa viac usmievať na každého..ja to robievam stále pri pozdravení ľudí a v obchodoch a v bankách a stále mám dobrú odozvu..

..usmievaj sa..pôsobí to zázračne.