Kvalitny oralik...

Príspevok v téme: Kvalitny oralik...
Tommy°Lie

Ahojte ľudkovia... V podstate ani nepotrebujem nejaké veľké rady, ale chcela by som s Vami prehodiť pár slov o skúsenostiach s oralom...
Môj partner, ako aj ja orálny sex milujeme a je základom nášho sexualného života... Viem, že to ,, ako na to ,, sa nedá encyklopedicky určiť, pretože každý človek to ma rád inak a každého vzrušujú iné veci, ale i napriek tomu, by som uvítala keby ste mi tu napísali ako to máte radi vy ( poprosím len skúsených človiečikov nie nejaké deti čo tu náhodou zablúdili ), pretože i keď je môj partner spokojný verím, že existuje niečo čo sme ešte neskúšali a náš orálny sex bude opäť o niečo vzrušujúcejší a krajší...
Ďakujem za pár dobrých rád, a prajem Vám príjemné sexuálne hrašenie :)

AdamKrt

Ako pozeram, niekoho uz taka kombinacia napadla.

Lapacho Afrodita - kombinacia Lapacha a Catuaby....
www.tee.sk

Zaujimave je, ze som cital, ze sa to nesmie pripravovat v nadobach, kde je hlinik, alebo cin. Pouzivam rychlovarnu kanvicu antikoro, snad sa to bude dat varit aj v nej... :)

Tommy°Lie

AdamKrt

Ďakujem za info. I keď si myslím, že Catuaba ako samotná je dostatočne účinná. Totižto ako sa vraví, všetkého veľa škodí... Ale možno sa mýlim, idem si prezrieť tú stranku nech som zase o niečo múdrejšia :)

Tommy°Lie

AdamKrt
Julbe

Prepáčte že až dnes, ale viete ako sviatkové povinnosti nepočkajú :(

CATUABA je vo forme kôry ktorú objednávam cez internet. 1000g sa pohybuje v rozpätí od 27€ až po 35€, treba trošku poblúdiť po internete a dá sa zohnať pomerne lacno... Známa, ktorej som to tiež odporučila to kúpila v TEA SHOP , ale s tým osobné skúsenosti nemám.

AdamKrt

Dalsia vec, ktora potesi pri oraliku vela muzov:

- hlbok hrdlo, alias deep throat, alias vcucnutie penisu az po koren... Poriadne narocne vdaka davivemu reflexu...

- vela muzov potesi aj oralik az do konca, ked to nakoniec zena prehltne. Zase zenam je to neprijemne casto zlozenim. Ale da sa to vylepsit roznymi metodami.

AdamKrt

Tommy°Lie:

inak, co som si vsimol, na moje libido zaberala hodne strava - vyssie davky vitaminu C. Ked som bol chory, daval som si par dni za sebou cca 4-6x 500mg vitaminu C s extrakom zo sipok... Chut na milovanie bola z toho poriadna, gulky maximalne plne... :) Pripadne enzymaticky pripravok ako Wobenzym, co obsahuje enzymy z ananasu a papaje - maval zo zaciatku na mna tiez take ucinky. Alebo ananasovy dzus 100 percentny, chutne jablka. Plus hodne vela robi dobry pitny rezim.

Rozmyslam, ze skusim dat nejaku hodinku pred milovanim partnerke Vitamin C a horcik. Telo ked je v strese, alebo vypati, ma vacsiu spotrebu vitaminu C a horcik zase posobi na prenos vzruchov v nervovej sustave. Mohla by mat o trochu intenzivnejsi zazitok.

Niekde som cital, ze aj vinko cervene, taky poharik, ma velmi dobry vplyv pred milovanim. Latky v nom vraj umocnuju orgazmus. Ale nesmie sa to prehnat, staci poharik, maximalne dva. Uz to mam na plane tiez, par flasticiek sa uz chladi :)

K tej Catuabe - kde a v akom zlozeni ju kupujes ? Nejaky caj, tabletky....? Kolko asi kostuje euracov?