Kvalitny oralik...

Príspevok v téme: Kvalitny oralik...
Tommy°Lie

Ahojte ľudkovia... V podstate ani nepotrebujem nejaké veľké rady, ale chcela by som s Vami prehodiť pár slov o skúsenostiach s oralom...
Môj partner, ako aj ja orálny sex milujeme a je základom nášho sexualného života... Viem, že to ,, ako na to ,, sa nedá encyklopedicky určiť, pretože každý človek to ma rád inak a každého vzrušujú iné veci, ale i napriek tomu, by som uvítala keby ste mi tu napísali ako to máte radi vy ( poprosím len skúsených človiečikov nie nejaké deti čo tu náhodou zablúdili ), pretože i keď je môj partner spokojný verím, že existuje niečo čo sme ešte neskúšali a náš orálny sex bude opäť o niečo vzrušujúcejší a krajší...
Ďakujem za pár dobrých rád, a prajem Vám príjemné sexuálne hrašenie :)

taktotak

moj ma rad, ked mu beham jazykom okolo tam kde sa zacina zalud, potom ked mu jemne sajem vajicka, aj oboje naraz a k tomu rukou pracujem na zvysku:) ono sa to ale takto zle opisuje, aby to nevyznelo vulgarne. Inak, viete co je cudne, ja sa normalne vzrusim pritom ako mu to robim a robi mi to lepsie ako normalna predohra, ked sa on venuje mne. Inak ked si das jazyk na horne podnebie ust, tak su tam take "vrubky", tak ten moj ma rad, ked sa ich pri orale dotkyka, asi je to ako ke si da muz vrubkovany kondom:)

AdamKrt

QWAQ Dnes 10:12: co mam robit ked ma to bavi... Niekoho bavi pivo, futbal, niekoho zase, ked dobre uspokoji partnerku :)

Tommy°Lie:
vdaka za tip na tu Catuabu. Skusim rozpalit viac partnerku... :) Seba rozpalovat moc nechcem. Erekcia je v pohode, sexualne chute su kazdy den a dost silne. Lenze mame vztah na dialku, tak keby som si posilnovat este libido, tak uz mi uz aj tak praskajuce gulky exploduju... :-) Uz aj tak oddialujem ejakulaciu, s posilnenym libidom by to slo o dost tazsie oddalovat... :)

Ale ta rajcina s bazalkou - take nenapadne, to musim na priatelke vyskusat :) Zazvor je afrodiziakum pre rovnaky ucinok - rovnako ako chilli, korenie atd. rozdrazdi a je to citlivejsie. Datle som nejedol, ale mozu byt dobre. Kavu vsak nepijem, ibaze by som priatelke uchlipol, ked jej urobim... :)

MBMB

Apetít by aj bol ale... :)
No aj tak ako prvé čo som tu hladal bolo ako sa chrániť to bolo prvoradé u mňa a potom sem tam narazím na niečo zaujímavého a tak pomaličky sa učím. Len treba vedieť hladať lebo tu píše aj dosť deciek a dosť odveci.

Tommy°Lie

MBMB

Je samozrejmé že komunikácia je základom každého jedného vzťahu i sexuálneho spolužitia ...
Tak teda zbieraj info , tu sa dá určite mnohému naučiť, nech to ,,poprvé,, stojí za to :)
Veľa sexuálneho apetítu želám :)

Tommy°Lie

QWAQ

Prepáč ale pri všetkej cti voči tebe nemáš právo urážať Adama.
Ak nemáš čo napísať k práve rozoberanej téme, tak sa nabúduce radšej zdrž komentára aspoň sa zbytočne nestrápniš pretože, ak by si pozorne čítala diskusiu s Adamom všimla by si, že často krát hovorí aj o veciach s ktorými ešte nemá osobnú skúsenosť, ale má o tom aké také vedomosti, tak prečo by sa nemohol s nimi podeliť aj s ostatnými ...

Koniec koncov môžeš len slepo závidieť že ,, ADAM Boh v posteli,, nie je tvoj, ale nejakej inej holky, ktorá sa určite má pri ňom ako v raji ...

MBMB

Nie je to osobná skúsenosť, som stále panic ale tuto chodím zbierať inšpirácie a teoretické skúsenosti pre budúcnosť čo sa mi isto-iste bude veľmi hodiť. Proste ja mám rád keď je žena dominantná a viac aktívna a práve tým zviazaním začína tá dominancia prevyšovať. No treba sa na to aj opýtať tvojho partnera či sa mu to páči. Nie každý chce aby bola žena dominantná. Je to otázka vkusu a hlavne komunikácie medzi partnermi. Veľa zdaru.

Tommy°Lie

MBMB

Ďakujem teda za osobnú skúsenosť. V podstate máš pravdu že vždy sa to dá ukončiť, tak snáď sa raz podujmem aj k niečomu takému :)

Tommy°Lie

Adam Krt

Totálna trefa ta abeceda... trošku hravosti určite nezaškodí. Ešte dnes vyskúšam. :D
Čokoláda s čilli , to môžem všetkým len vrelo odporučiť, s priateľom si aspoň raz týždenne takto pomaškrtíme, a potom tá noc zaručene stojí zato :) samozrejme, človek musí vedieť prijať dve úplne rozdielne chute, pretože na niektorých táto kombinácia nepôsobí zrovna najlepšie...
Samozrejme je aj kopa iných možností, ako do jedla zakomponovať suroviny , ktoré vo Vás vzbudia ,,diabla,, :) Veľa surovín ktoré bežne konzumujeme má v sebe afrodiziakálne účinky, len stačí správne skombinovať a úspech zaručený...
Keď som sa už dostala k téme afrodiziák snáď by som hodila pár už overených pre tých, ktorý sa neboja experimentácie :

--- Rajčina posypaná nasekanou bazalkou = zaručené vzrušenie ženy

--- Rozotreté ďatle v káve = robí to s mužmi divy

--- 1:1 strúhaný čerstvý zázvor s cukrom , (po častiach pridavať do pokrmov )= afrodiziakálne účinky sa dostavia u obidvoch partnerov .
T . j. existuje množstvo variácii pre afrodiziáka, záleži však od partnerov či sa neboja nových a nepoznaných chutí...

Adam vrátim sa k tebe ( prepáč za malú odbočku od nášho rozhovoru ) , veľmi ti odporučujem ,,Erythroxylum catuaba,, u nás známu iba ako CATUABU. Je to rastlina s ktorej sa pripravuje odvar (1 až 2PL na 1/2lit. vody ) a pijú sa max. 3 šálky denne. Mám s tým vynikajúce skúsenosti a naozaj vrelo odporučujem. Trošku odborných slov , aby si vedel o čom asi rozprávam : Catuaba zvyšuje libido (chuť na sex) u mužov i žien. Krátko po požití väčšina ľudí cíti mravenčenie pozdĺž chrbtice a zmyselný pocit po celom tele. Koža pohlavných orgánov je citlivejšia. Zvyšuje sa prekrvenie pohlavných orgánov, čo môže viesť k posilneniu a predĺženie erekcie, tým sa zvyšuje aj sexuálne vzrušenie a dostavujú sa silnejšie orgazmy.
Výťažky z Catuaby sú používané aj pri nervozite, zlej pamäti a sexuálnej slabosti. Japonskí vedci objavili, že extrakt z Catuaby má aj antibakteriálnu a anti-HIV aktivitu.

Ak ešte nemáš skúsenosti , tak môžeš vyskúšať :)

Noo a samozrejme, kvalitná masáž s nejakým tým afrodiziakálnym olejčekom za svetla sviečok , výborná zbraň na unavené mužské telo i ego :)

MBMB

QWAQ - aspom nie je sebec a myslí na priateľku :)

Tommy°Lie - To zviazanie rúk vrelo odporúčam. Nie je to žiadne sado-maso. Je to len vzrušujúce, že si druhý partner môže s ním robiť čo chce. To treba vyskúšať. A keby sa nepáčilo tak kedykoľvek to môžete ukončiť.