Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym skusenosti

Ivulka3388

mna trapili stale gynekologicke zapaly a zapaly mocovych ciest..za 4 mesiace som mala 4 rezakov a skusila som uz snad vsetko na to..urorologicky, vsetky mozne brusnicove napoje a tabletky, urinal, urovaxom, 3 antibiotika z ktorych sa mi rozbila uplne imunita..z toho nonstop problemy...nic mi nepomahala, moji lekari uz mierne zufali co mi dat..jedna sestricka mi poradila skusit wobenzyn..je sice drahy a dost som uz donho vrazila a toho uzivam mesiac ale odvtedy mozem fakt uprimne povedat ze som totalne viditelne citila ze moja imunita rastie a citim sa ovela ovela ovela lepsie..dokonca som mala pocit ze ked mi uz aj islo na zapal tak pravidelnymi davkami co sa ma uzivat tak mi ten zapal hned v zarodku zlikvidoval resp. zabrzdil a zapal neprepukol..ktomu pouzivam aj kvalitne probiotika a konecne som zacala ako tak zit a verim a dufam, ze to bude stale lepsie a lepsie..cize ja nan nedam dopustit..jediny mi pomohol

AdamKrt

RNG:

To tak ludom pomoze odporucat nieco, co na Slovensku nekupia... Porad radsej nieco co sa da kupit na Slovensku a nie nejakeho holuba na streche... :)

RNG

Nuz ja veru poznam novsie enzymaticke zmesy nez stary Wobenzyme, ktory je zalozeny najma na zivocisnom pankreatine, ktory sa v zaludku znacne nici.
Novsie enzymi su najma fungalne vytazky, ale aj rastlinne a rozne bakterialne. Porovnaj si zlozenie napr s produktom firmy NOW pod menom Digest Platinum, ktory ma podstatne viac zloziek a ovela vyssiu aktivitu. Najdes ich na nete z roznych spolocnosti, napr Swansonvitamins alebo iherb.com a roznych inych.
Najnovsie obsahuje aj kyslu maltazu, ktora je schopna stiepit glykogen(debranching) kde su ludia, co maju privela glykogenu a z toho zdravotne problemy. Extrem je tzv Pompeho choroba, ale u mnohych to nemusi ist vobec tak daleko, aby sa to prejavilo ako mensi zdravotny problem(vycerpanie, zamorenie...)
Moje osobne podozrenie je, ze je to nejak spojene aj s cukrovkou typu 2.

kitty86

O Wobenzyme toho moc neviem iba poznam nazov.
Ja osobne pouzivam hlivu ustricovu v tabletkach ale aj cerstvu si ju primiesavam do salatu (dobre to chuti treba vyskusat:-)) a navyse pijem caj Vilcacora ktory sa pouziva aj pri liecbe rakoviny a AIDS. V Auparku v lekarni ho maju za 6 euro co je uplne v pohode cena a mam pocit ze sa citim o nieco lepsie od kedy ho pijem aj nadcha rychlo presla.

Crazinka

ja som mala 6mesiacov v kuse anginu, imunita uz z mojho tela odisla nadobro, nechcela som si dat vybrat mandle, pretoze som alergicka. tak som zacala uzivat hlivu ustricovitu a alicin... je to cenovo prijatelne. odvtedy nastastie som nebola chora. wobenzym som brala pred a po operacii, lebo sa mi tazko hoja rany. neviem ci to nejak pomohlo. asi mam k tomu taky neutralny postoj. este stale mam tie tabletky v sufliku (mozno uz aj po zaruke) ;-)

Ivka 1

Na zvysenie imunity a z toho plynuce zdravotne tazkosti je velmi dobre bylinne tonikum PhytoChi - je to extrakt zo 16 liecivych bylin, vyrobeny podla starej cinskej mediciny. Mesacna davka stoji 35 €, co je celkom prijatelna cena.

Zuzka007

200 tabletiek stoji do 33e,zistila som to,lebo ja si mam kupit toto balenie.No podla toho casteho uzivania,vydrzi asi tyzden.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.