psych. problem

Príspevok v téme: psych. problem
smajliQa

ahojte.... asi ma uz poznate niektorí, pisem sem dost vela, a prispievam do hocijakych tem...

myslim ze mam psychicky problem...
mam priatela, 5.novembra budeme oslavovat pol roka.. a sme stastny. ale ja mam kazdym dnom viac a viac taky pocit zeee som nevyrovnana sama so sebou, ze som nervozna, ze mi vsetko vadi....
dalo by sa to prirovnat k menstruacii baby isto viete ako vyvadzate pri tom... ja sa tak citim teraz uz asi druhy tyzden..a bojim sa o priatela. milujeme sa.... nehccem ho stratit, ale bojim sa ze mu s tymito mojimi vykyvami nalad zacnem liezt poriadne na nervy a.... potom si neviem predstavit co bude dalej...
niektorí si mozno poviete ved sa zmen...a ja to skusam verte mi...ale poviem si v duchu ze budem kludna a chvilu aj som,,,, a hned na to vybuchnem pre inu malickost... potom ma to prejde,, ale tychto malickosti je po sebe strasne vela a hlavne vela za den.
mrzi ma to, lebo priatel je uzasny clovek.... a ja ho nadovsetko milujem..chcem s nim stravit zivot... ale neviem sa ukludnit a prezivat vsetko v klude a normalne...

janab

Bud sú to nejaké veľké výkyvy hormonov (časté u mužov), alebo začínaš mať nejakú poruchu správania. Poruchy správania sa dajú dobre liečiť, takže ak to budeš badať, že je toho veľa a nevieš to ovládať - zlosť, podráždenie, hystériu a pod.,tak to rieš, lebo prídeš o vzťah a to by bola škoda.

cup-cup

Hlavne sa s ním o tom porozprávaj. Povedz mu to presne tak, ako nám. Že si nejaká nesvoja a všetko ťa štve a nevieš ani prečo a že sa bojíš, aby si ho tým nestratila. Že nevieš, čo s tým, možno máš len zlé obdobie a nech ťa skúsi pochopiť. Určite to pochopí a teba to isto prejde. Hlavne mu to takto povedz, jak nám. Možno je to len jesenná depresia, to prejde :)