pálenie, štípanie, svrbenie, výtok...

Príspevok v téme: pálenie, štípanie, svrbenie, výtok...
aerdnaa

včera mi mala končiť menštruacia, už som mala len taký slabožltý výtok, som si myslela že su to len zbytky po menštruácii.. dnes je ten výtok zase žltý, sem tam biela hrudka, a strašne moc to teče, normalne mi to cez nohavičky pretieklo :( a začalo ma to strašne svrbieť, páliť, ale len na pravej strane, a zdá sa mi že mám pysky akési zväčšené, máte niekto skúsenosť? poradíte čo na to? treba s tým isť čo najskor ku gynekologovi? dala som si na to čípok gyntima a natieram si to Kanestenom... ďakuejm za odpovede :)

thymianka

Mikado ako dlho to berieš ja som to tiež začala brať asi pred 5 timi dňami a neviem kedy by to mohlo zabrať

mikado4

Toto je pliaga neskutočná nie a nie sa je jzbaviť mne teda tieto krémy nezaberajú ale mám pocit akoby moje telo bolo už imúnne voči všetkému.Tak som sa vybrala na imunologiu a tam mi doktorka povedala že ja už nemám asi žiadnu imunitu tak čo by som chcela. Treba vraj dodať telu enzými ktoré potrebuje no hej ale aké?Tak mi povedala v lekárni EnzymaxV vraj je to Enzým špeciálne vyvinutý pre ženy ktoré trpia opakovanou mykozou a tak nech vyskúšam.No tak idem dať 21 eur a len pevne verím že nie zbytočne

kvetinka2125

Dobrý deň, ja sa chcem poradiť. Mám výtok z pošvy, je priesvitný až do biela, zapácha po rybách, svrbí to a občas mám vyrážky. Viete mi poradiť nejakú domácu liečbu ? Čo to môže byť ?

Tonnie

Ahoj, ja si myslim, ze to je candida albicans, cize plesen. V lekarni sa daju kupit tabletky a aj masticka Canesten, tabletka sa vlozi vecer do posvy a krem sa natiera zvonku. Urcite to bude toto, ked je ten vytok tvarohovity, obcas zlty a strasne to svrbi.Vyskusaj,papa

maciocicka

Pre mama...
Ak menzes zacina alebo konci spinenim, su tam krvne stazy. Tradicna cinska medicina vie taketo problemy velmi pekne riesit bylinnymi zmesami vo forme guliciek alebo tabliet vo vaznejsom pripade odvarmi. Casto to konci nahlym krvacanim a zenam nakoniec odstrania maternicu, lebo to inak nevedia riesit. Pozri www.tcmclinic.sk a v pripade zaujmu sa ozvi.

mama1973

mam taky problem,ze ked skoncim menstruaciu tak po styroch dnoch mam vytok,ale taky krvavy az cierny asi 1 cm poradte mi prosim co s tym.ja som mala dve deti na cisarsky a doktorka mi povedala,ze mam zrasty a treba to vypalit laparoskopicky.

xyxyz

kazdy vytok, priesvitny alebo biely je normalny..samozrejme zena nemoze pocitovat nejaku bolest, svrbenie, zavcervenanie alebo vyrazky tam dolu..nie hrudkovity, nie krvavy, zeleny ani zlty a nezapachajuci po rybine...ziaden vytok nevonia, aby si zas niekto nemyslel ze to musi vonat po fialkach, ale nemoze zapachat nejak vyrazne alebo inak ako vzdy..a vacsie mnozstvo alebo hustejsi vytok pred menzesom alebo pocas ovulacie je uplne prirodzeny

macuška

Ahoj ja mám problémy s výtokom približne od 11- tich rokov a taktiež sa toho neviem zbaviť. Brala som kadejaké možné tabletky, ale nič mi nepomohlo. Vždy to boli kvasinky, ale naposledy to bol nejaký bacil alebo čo to bolo streptokok. Mala som vaginálny krém, tabletky na vkladanie a nič. Poradte mi čo pomôže. Lebo vyzerá to tak, že medicína to nevylieči... Dakujem pekne...