Pojde to? (prestup na inu SS)

Príspevok v téme: Pojde to? (prestup na inu SS)
ahojpistek

ahoj, myslite ze je mozne aby som z obchodnej akademie mohla prestupit na gymnazium? ale neviem ci je to v mojom pripade realne, monitor a 9ty rocnik som zvladla v pohode, ale predchadzajuce roky som bola lajdak preto sa prihodila aj ta 3.. lebo zistujem ze tymto smerom vobec ist nechcem, teraz sa ucim uz pravidelne a snazim sa mat dobre znamky, k tomu v nasej triede su totalni lajdaci, preto samozrejme za to, ze mam dobre znamky som sprt, ktory nic ine nerobi len sa uci doma..a uz mi to vadi a az mi je to trapne ze mam vzdy ako jedina 1 a ostatni 4..myslite ze to pojde? :( je to mozne aj teraz alebo len od 2. polroka?

HK00

podla mna mozes kludne prestupit aj teraz, mozno len tvoja riaditel-ka ti bude tvrdit aby si sla az od druheho polroka ze si to mozno este zvázis pripadne rozmyslis, ale prestupiť mozas hockedy, ak je to podobneho zamerania, mozno jediny problem by bol v tom eby chces prestupit a si uz v tretom alebo stvrtom rocniku,,, podla mna

xy:)

ak mate na skole nejaku poradkynu skus sa jej opytat. s tym, ze na gympli su uplne ine predmety a hlavne sa treba pripravit na slusnu davku matiky, fyziky a chemie :D teda pokial chces vseob zameranie

ShaulaThalit

určite je to možné. ja som mala spolužiakov, kt. aj v 1., 2. aj v 3. ročníku odišli, no ale vždy od pol roka, resp. od začiatku šk. roka.
Treba si podať žiadosť na gymnázium, či ťa príjmu vôbec... prípadne by si robila nejaké rozdielové skúšky...