diskriminacia stihlosti

Príspevok v téme: diskriminacia stihlosti
jojkaaaa

Preco na prirodzene chudu babu moze kazdy vyskakovat,ze aka je chuda,ze by mala viac jest,ze trpi anorexiu,pricom ona je taka chuda od prirody...Preco takyto ludia zamerne vytvaraju komplexy takymto chudym ludom?a preco si to nedovolia k obeznym?..ved obezita je choraba:/Preco je hned moletka-chudacik a chuda-anorekticka?
Preco neberu ludia ohlad na nas chudych?Je to zavist,alebo ako by ste to vysvetlili vy? Kedy to uz prestane?

:))))

Tie dievcata treba chapat-lebo fakt to nemaju lahke dnesnej dobe.Vsetky hadzu do jedneho vreca a to im neprida.Ked niekoho zaradia do skupiny anor.alebo bul.a pritom dievca ma nejaku vaznu chorobu alebo nieco ine.Je pravda ze slovko diskriminacia sa moc nehodi-ale tak jojka mozno ma take skusenosti a to aj tak citi.
JOJKAAAA jedine co ti ostava nevsimat si takych ludi-mate to velmi tazke vy mlade dievcata-ked som bola ja mlada tiez sa poukazovalo na stihle dievcata-ale to bolo ojedinele pripady.A nebola anor.a bul.tak nas nemali kde zaradit.
Musis ty to brat jednym uchom dnu a druhym vonku.Je to tazke ale inak si nepomozes.Vies vela krat sa ti este v zivote stane ze sa ti budu ludia pliest do zivota/ci uz osobneho-alebo pracovneho/a len na tebe zalezi ako to zoberies a ako sa k tomu postavis.
A ako pisala SLOBODNA ked si sama zo sebou spokojna-nenechaj sa vytocit inymi-len ty najlepsie vies ako to je s tebou.
Zelam ti vela stastia.

proserpina

Ja patrím k tým tučným, a keď nejakej kamarátke poviem že aká je chudá, nemyslím tým, že by mala viac jesť, nebodaj pribrať, alebo sa liečiť na anorexiu, jednoducho sa mi páči jej postava, tiež ma to motivuje do chudnutia. Nikdy by ma nenapadlo, že to môžete brať ako urážku. Tiež nie som tučná odjakživa, mala som pri výške 174cm 50kíl, a keď mi niekto povedal že mám viacej jesť, tak som si z toho nič nerobila, mala som svoj názor na to ako vyzerám. Ani teraz, keď mi niekto, kto ma dlhšie nevidel, povie, že ako som pribrala, neberiem to ako urážku, veď predsa nemôžem očakávať že sa bude nado mnou rozplývať. Vadí mi to len vtedy, keď mi niekto neustále pripomína, že by som mala schudnúť. Ako keby som sa o to nesnažila!

Takže, baby, neberte to osobne, tešte sa z toho že sa nemusíte neustále strachovať, že priberiete a držať všetky množné diéty ako väčšina žien. Veď obezita je už civilizačná choroba, my "lepšie stavané" vám môžme len ticho závidieť.

Slobodna

jasné, všetci ste diskriminovaní. Len preto, že vás ľudia neobdivujú a neoceňujú, neznamená, že ste diskriminovaní. To ako sa na nás dívajú iní nie je ani tak o nás a náš problém ako skôr o nich a ich problém. Ak som so sebou spokojná a podvedome nevidím kúsok pravdy na názore iných na moju osobu, tak ma to nebude takto vytáčať a budem to jednoducho ignorovať. Nadávajú chudé, tučné, mladé, staré...niektoré ženy sa asi furt musia sťažovať na niečo.

:))))

:))))) ano prisli chudsie a upravenejsie a ked ich to prestalo bavit-SA UPRAVOVAT A TAK- skoncili zasa pri tom svojom a potom zacala dalsie faza OHOVARANIE.

:))))

A preco ich to nemotivovao do tej doby kym sme sa nevideli a cely cas im bolo jedno ako vyzeraju?mam dost skusenosti na to aby som mohla toto pisat a verim ze nas sa takych zide viac co by mi to potvrdili.Ze je to tak.

A ten posledny odsek som pisala VSEOBECNE neplatilo to prave na moje prispevky ktore som pisala o praci i ked by sa dalo o tom dost polemizovat a dalej rozvadzat-ale to je tema o stihlosti.

hodnotne

"Bolo to viditelne hned na dalsej navsteve ked prisla-ze chudne.A to sa mi stavalo aj v praci-a nie len s chudnutim ale celkovo vizazou-zacali sa menit."

ako ta do toho zatiahli?:D tym ze prisli chudsie alebo upravenejsie? to je prirodzene, na VS ked som videla ze ked kamoska spravila skusku na A, tak ma to motivovalo(inspirovalo) tiez ju tak spravit, ked vidim, ze niekto ma pekne oblecenie, tak sa tym tiez insirujem a to plati asi aj o chudnuti, nic nezvicajne..

:))))

HODNOTNE
Az by si poznala mamu tej mojej kamosky potom by si inak hovorila.
A k ostatnemu sa nebudem vyjadrovat-lebo len ten moze posudit kto ma s tym skusenost a ty si nebola pri ziadnej z mojich skusenosti/a ani pri skusenosti druhych/

A este som chcela dodat ja chapem ked cloveka nieco trapi/postava,vizaz a tak/ale nech sa s tym nejak vyrovnaju sami zo sebou a nie zatahuju do toho aj inych.