diskriminacia stihlosti

Príspevok v téme: diskriminacia stihlosti
jojkaaaa

Preco na prirodzene chudu babu moze kazdy vyskakovat,ze aka je chuda,ze by mala viac jest,ze trpi anorexiu,pricom ona je taka chuda od prirody...Preco takyto ludia zamerne vytvaraju komplexy takymto chudym ludom?a preco si to nedovolia k obeznym?..ved obezita je choraba:/Preco je hned moletka-chudacik a chuda-anorekticka?
Preco neberu ludia ohlad na nas chudych?Je to zavist,alebo ako by ste to vysvetlili vy? Kedy to uz prestane?

jajka001_

najlepsie je nastavit si vedomie tak ako si popisala, byt sebavedoma a podobne hlasky zakomplexovanych ludi ktori si potrebuju do niekoho rypnut sa ti vyhnu.
tiez som si vsimla ze ked som rozladena tak vyslovene pritahujem taketo provokacne typy ludi.

m,mlk

jojka, absolútne to tak nefunguje a nepozorujem to v spoločnosti tak, ako si napísala...
pripadá mi to tak, že si túto tému založila s úmyslom, aby sme ti napísali, aká je štíhlosť super a závideniahodná...

jojkaaaa

jajka001_
skus uviest priklad na to ,,milosrdne sprdnutie",sice viem co myslis,ale nic konkretne ma nenapada,neaka ta hlaška:D

jojkaaaa

to hej,proste ludia sa navzajom pritahuju:)..to,co davas,to dostavas.ked si stastny,mas akolo seba stastnych ludi a funguje to i naopak.To si super napisal:P...teraz som si uvedomila,ze ked sa podcenujem ja,tak ma este niekto dorazi:/,alebo naopak,ked sa sama sebe pacim a idem si sebavedomo,tak ma niekto pochvali ako super vyzeram:P..najskor robim chybu ja,do prdele,to som musela zistit az na tomto fore?:D ja trubka:D

jajka001_

hej a takym chudakom treba pomoct. ked ho sprdnes spravne, tak sa mozno aj uvedomi - nie prilis kruto, skor tak vysvetlujuco , hm tazko to definovat :) ale viete co myslim. s láskou ich napomenut :)) a tak, aby to pochopili.

lost

no to mas pravdu...

ale je to jeho chyba ze to dava pocitit svojmu okoliu, tym ho odtlaca... a robi sebe este viac zla ako dobra..

pretoze su teorie ze ked je niekto vecne nestastny, tak ludia ho nechcu, ked je smutny, ludia ho nechcu, lebo ludia chcu byt skor so stastnym clovekom, ako keby s tym kto stale narieka a uraza...

je to komplikovane, lebo da sa to zobrat z rozneho uhla pohladu, a zaroven z oboch sa da vidiet kusok "pravdy" ako keby...

jojkaaaa

lost
ja to vnimam tak: ked niekto zacne druhu osobu urazat,tak nema problem s tou konkretnou osobou,ale sam so sebou.A mozno ma v sebe ulozeny psychicky navyk,vkada ktoremu sa teraz nemoze vyrovnat sam so sebou a takto sa na druhych ventiluje.Svoje nedostatky(komplexy)neriesi na sebe,ale ,,riesi" ich na druhych.
Jednoducho ked ma niekto v sebe psychicky tlak,tak ho musi zo seba dostat von,casto na ukor druhych

lost

jojkaaaa

ano, to je velmi dobry argument :)
(nebudem robit to co nechcem aby robili mne)

ale podla toho sa mal riadit ten kto zacal :)

cize on si ziada o to aby som mu to robil, ci nie ? :D