Lacny piercing v Kosiciach

Jenulka

Jednoznacne Queen teraz vlastne uz Cassovia Ink!!! Najlepsie studio na piercing a aj tetovanie. Podla ludi co poznam a boli v salonoch v Kosiciach povedali ze najlepsie sa k nim spravali v Queene a najviac s pracou boli spokojny z Queenu. Co sa tyka cien Queen ma aj lacne sperky aj drahe sperky a kazdy si uz vyberie podla svojej penazenky a pacilo sa mi ze sa mi vobec nesnazili nanutit najdrahsi piercing pekne sa so mnou porozpravali a piercingu ktory som chcela vysvetlili mozne problemi a ako sa im vyhnut dokonca co som ani netusila ze aj hrubka sperku je dolezita a aj dlza. Proste v Queene pardon v Cassovia Ink su SUPER!!!

jankaaaaaaaa

v quieeniv studiu vobec nevedia robit bridge - nerobai ho s piarcingom aky sa tam dava a nemaju ani take ihly na taky prepich. a microdermal vobec nerobia

Kajuska273

Ja som si davala vsetky moje piersi v queeniv studiu a som s nimi spokojna a vobec nemaju problem urobit akykolvek piercing mam od nich aj klitoris aj surface a este chcem aj mikrodermal len ten je drahsi takze musim setrit a urcite si ho pojdem dat urobit do queenu. Od nas tam bola hadam cela skola a neviem o tom ze by niekto nadaval alebo mal s piercingom od nich nejaky problem. A aj ten pan co to tam robi je prijemny len skoda ze je starsi bo by som si dala povedat :-D Urcite odporucam queeniv studio.

rew

Sice Humanistka ma uz asi davno nos zahojeny, ale pridam skusenost: www.siempretattoo.sk na alzbetinej, myslim ze prepich+sperk 10 ecok, mne robili sice len usko :) ale pacilo sa mi tam.. mily chalan, nove ihly otvorene predomnou, ked sa nahodou dotkol niecoho ineho ako nausnic a ihiel, vymenil si rukavice.. maju aj stranku na FB, ( hladat siempre tattoo kosice ) Mam skusenost aj s queeniv (tetovanie), musim uznat ze ich priestory vyzeraju lepsie, ale nejak blbo som sa tam citila, asi kvoli pristupu personalu.. len taky nejaky vnutorny pocit, ziadny konkretny problem nebol :) keby som si mala teda vybrat tak nabuduce idem do siempre

janaaaaaaaa

queeniv studio ma lacne ceny a to zodpoveda kvalite. ako samozrejme ze ihly tam maju sterilne.. ale ked chces nejaky zloziiitejsi prepich tak ti to tam nespravia,a lebo spravia ale nedobre. ale ked chces len do nosa tak to by mali zvladnut v pohode :D

katika232

Ja som bola na Masiarskej, platila som 5 eur, prepich aj sperk, po necelych dvoch tyzdnoch som si nahodou do toho \\\"sprtla\\\" a vybral sa mi :(( zial dierka hned zarastla, taze som si ho ani neuzila :( Uvazujem, ze pojdem este raz, ale chcela by som ine studio, nepacil sa mi tam pristup personalu. Neviete poradit este nejake dobre studio s ochotnym personalom? a jasne ze aj hygiena a predpisy a tak :)

Linguistics

Ahoj! Pozri si stranku queeniv.eugo.sk a rozhodni sa. Ja som si tam davala pierc este v maji, prepich spolu s piercingom za 10eur! Najprv ma odhovarali, ze take lacne, to bude zle, infekcie atd. Ale maju to tam pekne, ihly boli sterilne.. :) A po prepichu som nemala vobec ziadne problemy. Este sa tam planujem vratit ;)