Čím to je?

Príspevok v téme: Čím to je?
Ads

Mám 18 rokov a mám problém nájsť si chalana. Vysvetlím vám. Nemám žiadny problém s komunikáciou ani s nadväzovaním nových vzťahov, len ide o to, že chlapcov najskôr zaujme moja pekná tvárička, dajú sa so mnou do reči a keď zistia, že nie som úplne vymletá ale skôr múdra a sčítaná tak akoby sa ma zlakli alebo stratili záujem. Mám zmysel pre humor aj som komunikatívna, väčšinou vidím, že sa chalanovi páčim a že som ho zaujala ale akoby sa nevedel odhodlať. O to, kto urobí prvý krok nejde, to už som skúšala a nedopadlo to práve najlepšie. A potom, že múdry muž sa múdrej ženy nebojí...
Čo si o tom myslíte? Máte nejakú podobnú skúsenosť?

inuš

ta3 má pravdu. Nehladáš na správnych miestach. ak si múdra tak si musíš hľadať múdrych chlapov,takých moc nieje..a muži nemajú radi dominantnejšie dámy a naopak tebe tiež bude viac imponovať muž ktorého budš obdivovať. Hľadaj vyššie. O jeden aj dva levely.

ta3

zdielam Tvoj nazor, su aj taki co sa neboja stat vedla rozumnej a inteligentnej dievciny, ibaze je ich ako safranu, mam s tym tiez vlastne skusenosti, vydrz, kym najdes toho spravneho, nema vyznam, aby si isla do vztahu s niekym, kto je pod Tvoju intelektualnu uroven, taky vztah by Ta nenaplnal

janab

Neboj, určite sa objaví chalan, s ktorým si budeš vedieť pokecať a bude na tvojej intelektuálnej úrovni. to, že zatiaľ si na takého nenatrafila, to je aj dobre..takže čakať, určite sa objaví, ked nie teraz, tak na vysokej škole určite.

xy:)

boja sa, lebo lahsie zbalia tie blbe, co v hlave nemaju nic.. takym tlacia kaleraby do hlavy a su cele unesene. no a zbalit inteligentnu babu si vyzaduje vynalozit nejake to usilie aby ju ocaril, to sa im casto nechce :D