Ako sa zbaviť myšlienok na ...?

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť myšlienok na ...?
nestastna031

Ahojte, prosím Vás o radu..napíšem to v skratke, lebo inak by bol z toho román na dve strany... Proste, podozrievala som priateľa že má milenku jednu kolegyňu, veľmi dobre si rozumeli, a oklamal ma vo viacerých veciach, čo sa týkalo jej - preto, lebo vedel, akú mám na ňu alergiu a že budem \"vystrájať\"... Milionkrát mi povedal, že s ňou nikdy nič nemal ani by nechcel mať, že si len rozumeli ako kamaráti... Ich \"kamarátstvo\" už nejak prestalo...ale ja sa nemôžem zbaviť myšlienok na ňu..a toho \"čo ak..\" Najhoršie je, že sa mi stávajú situácie, že ju nechtiac všade vidím, všade stretávam...je to ako naschvál...sama si to priťahujem negatív. myšlienkami či ako to chápať? Proste chcem ju vymazať zo života už konečne raz a navždy.

nestastna031

no aspon on mi to tak vysvetlil, že sa nebavia,,, že s ňou prestal bývať cez prestávky, lebo mi to vadilo, druhá vec je, že nerobia už tie isté smeny a nevozí ju do práce na aute, a tretie, že jej nejako "preplo" a že sa nebaví už s nikým skoro z ich práce.. tak ja neviem...