Nefungujuca 90 dnova dieta...

Príspevok v téme: Nefungujuca 90 dnova dieta...
Campina

Zdravim vas,
obraciam sa na toto forum, pretoze mam problem a potrebuje vediet, ci sa niekto nestretol s niecim podobnym.
Od aprila do jula som drzala 90 dnovu dietu a schudla som asi 8 kil, popri tom som sportovala, bola som velmi spokojna, pretoze som nasla akusi rovnovahu pre svoje telo... nebola som obezna, mala som priemernu postavu, preto som ju samozrejme nedodrziavala uplne od bodky do bodky, len som podla systemu upravila stravu a krasne som schudla a vytvarovala som si postavu.
Potom som vsak odisla pracovat na dva mesiace do zahranicia, kde nam stravu podavali a ja som spolu so svalovou hmotou a tukom nabrala 11 kil.
Hned na zaciatku oktobra, ked som prisla domov som sa rohodla vratit k starej strave z 90 dnovej diety a urobit si ocistu organizmu so 6 tyzdnovym cajom na cistenie lymfatickeho systemu... Presiel mesiac a ja som schudla mozno kilo a na centimetre nic. Som presne taka, aka som bola. citim, ze aj napriek tomu, ze mam lahku a zdravu stravu, ze sa uz neprejedam, mam problemy s travenim-vecne nafuknute brucho.
Neviem, co mam robit, ci mam pokracovat v diete alebo sa vratit k takej obycajnej domacej strave alebo co... Ci to, ze organizmus mi nechudne je sposobene tym cajom.. netusim, prosim poradte mi niekto, kto mate podobnu skusenost alebo ste o tom poculi....
Dakujem...

stasim

Ja som pred dvomi rokmi držala túto dietu poctivo celých 90 dní+ 90 dní udržiavaciu, schudla som z 81 na 59 kg, následne som otehotnela a pribrala za 9 mes. 30 kg, spontánne som zhodila hned po pôrode na 84kg, vzapati pribrala na 89 a tak som sa vrhla opäť na 90 dnovu, výsledok za tri týždne - 5 kg,viac som nevydrzala, zatial teda zostávam na 84 kg, tot moja skúsenosť

nešťastná

Chcela by som sa poinformovať,či táto "deväťdesiatka"funguje aj pre 60-70 ročných obéznych ľudí.Skúšala som mnoho diet,pohybu mám v záhrade až-až a výsledok žiadny.Prosím, napíšte či niekto 65ročný vo vašom okolí schudol touto dietou.Ďakujem.

:)))

Len by som chcela podať svoju skúsenosť. V júli 2011 som sa rozhodla pre 90-dňový diétu. Nakoľko som vážila 91 kilogramov potrebovala som zhodiť. Držala som ju však len mesiac a schudla som 8 kíl. Čiže som mala nejakých 83 kilogramov. 2kilá sa mi po skončení tejto diéty vrátili späť. OK brala som to ako nejaké ustálenie váhy -nestravovala som sa nejak extra striktne. Čiže som vážila okolo nejakých 85 kilogramov. V januári 2012 som sa teda rozhodla držať túto diétu znovu. Potom som schudla 4 kilá. To znamená mala som 81kg. No k dnešnému dňu je to opäť 85. Myslím, že úplne funguje len na prvýkrát :)

1axanka18

Ahojte aj ja som zacala druat 90 dnovu dietu.Drzim ju uz od 3.1 a neschudla som ani kilo cim to je?uz som s toho zufala .Moze to byt vazne tym ze uz som pred tym tutu dietu pokusala drzat asi 3krat ale ani rau som ju neskoncila .Jeto tym ze vobec nechudnem???poradte mi prosim

majka__

90-dnovu dietu poznam velmi dobre. drzala som ju asi 2-3x, ale nikdy som nevydrzala cele 3 mesiace. na prvykrat som schudla asi 12 kg za 2 mesiace, ale na druhykrat som neschudla ani kilo za mesiac. potom, co som ju prestala drzat, som tie kila pribrala spat, lebo som sa vratila k starym stravovacim navykom. ale teraz som si povedala, ze dost... stacilo... :o).

teraz asi od 4.1 som zacala pravidelne kazdy den plavat (drzi ma to doteraz a paci sa mi to) a upravila som stravovacie navyky. a vysledok? mam o 2,5 kg menej. je to super. tak vlastne som sla z vahy 85 kg na 82,5 kg. moj ciel je zatial 70 kg. ale najidealnejsie by bolo ist na 65 kg. verim, ze sa mi to podari. aj ked je to boj asi na najblizsie pol roka... ale nestoji mi to zato? :o)

bebek

90 dnova dieta je ten najvatsi oblbovak,ktory nici metabolizmus a trapi chod zaludka.kila po tej diete su len docasnou chvilou a potao prichadza jojo efekt.takze ten kto ju uznava nema to v hlave v poriadku a o chudnuti nevie vobec nic!!!!

Andy001

Ahojte, 90 dnovka je jedina dieta, ktora mi pomohla schudnut a nepribrala som po nej. Som po diete stvrty rok a mam vahu ako po skonceni diety. Dala som dole 12kg a na dietu nedam dopustit. Samozrejme, kto zacne mat po diete vacsi prijem ako vydaj,tak priberie naspat. No nie je to za tyzden.Ved ked mi zacnu nabiehat kila, tak s tym nieco zacnem robit a nie sa budem vyhovarat na jojo efekt a nefungujucu dietu. Ja som si kontrolovala a aj kontrolujem vahu. Mozem pribrat maximalne 2kg, potom sa uz necitim dobre, tlacia ma nohavice, tak si trochu upravim stravu, zasportujem a ide to. Staci mi pozriet si stare fotky a viem, co je pre mna prednejsie! Drzim palce! No a este jedna vec, niektore kamosky schudli s ihlou, ktoru im napichla do ucha lekarka, upravila im stravu- tiez dobra vec,kamoska schudla 25kg a uz rok si drzi vahu.

pampusicka12

Ahojte prosim poradte mi !!!
Mam 16 rokov mam iba 160 cm. a az hambim sa ale az 61, 9 kg.
Aktivne zijem stale sportujem ale ja priberam jem aj moc sladkosti az 4 za den kolko razi a rada jedavam aj vecer .
Ale az to obmedzim sladkosti a podbne ako este pokracovat ??

katka26

Ahojte, ja som prvykrat krasne schudla 17 kil s 90dnovkou

ked som ju sla robit druhykrat ... ledva neico zislo dole.... neviem cim to je..