Rozvedeny alebo stale zalubeny?

Príspevok v téme: Rozvedeny alebo stale zalubeny?
Lenka25

Pred tromi mesiacmi som si nasla priatela, je mu 30.rokov a bol uz raz zenaty. Vsetko je v pohode, pretoze nemali este spolu deti. 5.rokov bol zenaty a uz je tristvrte roka rozvedeny a sam. Minule ked som bola u neho doma, kde predtym byval s exmanzelkou som v obyvacke na policke objavila ususenu svadobnu kyticu. Povedala som mu naco ju ma, nech ju da preca na moje prekvapenie odmietol ze to ma pre vystrahu pred manzzelstvom. Nahnevalo ma to ze si taku vec nechal doma a ze ju nemieni vyhodit. :( Co si mam mysliet? Lubi este svoju zenu? Alebo ako to mam cele chapat, mam sa obavat? Je mi na nic, sklamalo ma to a neviem sa na nic sustredit len na toto. poradte..

Deee

podla mna ani poriadne netusil, ze ju tam ma, ved to bol spolocny byt a exmanzelka ked odchadzala haraburdy netahala so sebou...a ked uz si sa opytala asi si ho zaskocila tak povedal prve co ho napadlo...moj nazor...mozno chcel byt vtipny...

ta3

skor si myslim, ze je tam este to nejake citove puto k ex manzelke, rozvod je vazna vec a vzdy tazsia pre toho, kto bol podvedeny a opusteny, ak to bol jeho pripad, tristvrte roka je prilis malo, aby sa s rozvodom vyysporiadal uplne, daj mu cas

betkacat

no ja neviem, chlap ktorý má doma svadobnú kyticu svojej ex? kytica, ktorá má skoro 6 rokov?
to mal mimoriadny vzťah k tej žene, ked kytica ostala na pôvodnom mieste. Asi sa nezmenilo viac vecí...

0vecka

mne to skor pride ze po troch mesiacoch proste mi to pride dost skoro na to aby mu vyhadzovala veci :) ... mozno prave preto ju odmietol vyhodit...

jajka001_

ste spolu len tri mesiace. asi s tym nie je este vnutorne vyrovnany, nechaj to tak, netrap sa tym. casom ju vyhodi.

cajik

boze, to kvoli kytici si myslis ze ju lubi ? ved ti sam jasne povedal, ze to ma ako vystrahu pred manzelstvom. takze sa zenit uz asi (aspon momentalne) nechce.
a vobec, neviem ako my na fore mame vediet ci on este lubi svoju zenu ??? sa ho spytaj..