Ako je to naozaj s parfemami z internetu?

bubi123456

ja som objednal z parfumeriazet.sk pansku toaletnu vodu Versace a som s nou spokojny, je dost silna. Citim ju este aj na druhy den.
Potom som vyskusal mojalekaren.sk , tam to bolo onicom, maju sice lacne toalet. vody, ale onicom. Mal som odtial 2 a obidve boli slabe. Preto z mojalekaren.sk nikdy viac !!!

Kavenka114

luciaaaaaa
moja kamarátka si objednávala z mimibazáru síce bundu, ale aj tak... objednávala ju v októbri a dorazila tento týždeň a je oveľa väčšia, ako bežné S (a to kamarátka je mimoriadne štíhla čiže v tom vyzerá anorektička)... možno je to až L... čiže nič by som z tamadial nebrala

sydney

parfums.sk je fajn,s maminou stade objednavame pravidelne asi dva roky a spokojnost :) len si treba vsimat ci je to toaletna voda alebo parfemova

aaa333

POZOR na www.parfumes.sk!!!!ojednal som tam 2 toaletne vody - v baliku vsak prisla len 1!!..Zaplatil som vsak fakturu za obe toaletne vody a az po odchode kuriera a rozbaleni balika som zistil,ze v nom je len 1 toal. voda!:(( Balik pritom vobec nebol poskodeny, tak som hned telefonicky i e-mailom kontaktoval Parfumes.sk,avsak vsetky pokusy o komunikaciu su uplne marne - telefon nik nezdviha a na e-maily tiez vobec nereaguju!!!:(((...Skutocne dat pozor a dokladne skontrolovat touto spolocnostou posielane baliky. Vyhnete s atak predviancnemu sklamaniu:(...Stastne a vesele teda, Parfumes.sk!

aaa333

POZOR na som tam 2 toaletne vody - v baliku vsak prisla len 1!!..Zaplatil som vsak fakturu za obe toaletne vody a az po odchode kuriera a rozbaleni balika som zistil,ze v nom je len 1 toal. voda!:(( Balik pritom vobec nebol poskodeny, tak som hned telefonicky i e-mailom kontaktoval Parfumes.sk,avsak vsetky pokusy o komunikaciu su uplne marne - telefon nik nezdviha a na e-maily tiez vobec nereaguju!!!:(((...Skutocne dat pozor a dokladne skontrolovat touto spolocnostou posielane baliky. Vyhnete s atak predviancnemu sklamaniu:(...Stastne a vesele teda, Parfumes.sk!

keksa

este existuju take verzie originalov, ktore su trosku pozmenene, pri výrobe sa stala chyba, zvyknu byt o cca 30%-40% lacnejsie od iných, mozno to niekto predal ako original v poriadku, no ktovie, kazdopadne si myslim, ze s tými oficialnymi strankami by problem byt nemal

na mmb su originaly aj napodobeniny, treba kupovat u spolahlivých, ceny originalov mozu byt kludne aj o 50% nizsie orpti kamenným obchodom

luciaaaaaa

Z parfums.sk v pohode,ale ked som raz brala z parfumeriazet.sk tak to bol 100% šit lebo tu vôňu som dobre poznala a ešte bola drzá tá predávajúca,takže tak a ešte aj mojalekaren.sk má ok parfémy.
A čo hovoríte na parfémy z mimibazaru? Lebo tie ceny sú až moc podozrivé.Ďakujem