A čo tak mať chlapca?

Príspevok v téme: A čo tak mať chlapca?
Viktoriia

Mám 18 rokov a este som nikdy nemala chlapca a ani mi nikdy nechybal...Celkovo nemam priatelov, som uzavreta, ale niekedy sa citim dost osamelo. S rodicmi mam vyborny vztah a som na nich velmi naviazana..Ani neviem ci to je dobre, lebo v spolocnosti rovesnikov sa potom citim uplne cudzo, neviem co mam povedat a mam uplne ine konicky..Vacsinou robim vsetko osamote..Ale trochu ma to zacina zozierat, ze predsa len by bolo dobre mat niekoho neustale pri sebe a s kym by som sa mohla porozpravat.Priznam sa, ze som sa vzdy tomu vyhybala a nikoho som nechcela. Problem je v tom, ze si neviem predstavit taky vztah aky je typicky dnesnej dobe : povrchny a hlavne kratkodoby..Ludia menia partnerov ako ponozky a pritom vyhlasuju ako sa maju radi , ale po rozchode si casto velmi skoro zase niekoho najdu..aspon vela takych mladych poznam.....asi mi poviete, ze to chce cas, raz si niekoho najdem ale ja sa k tomuto bodu nijak nepriblizujem kedze som velmi bojazliva a neviem to zmenit..neviem , skuste mi nejako poradit ...dakujem :)

rozumiem ti

vsetko sa cyklicky opakuje uz miliony rokov :) vyriesit sa to neda, bojovat proti tomu tiez nie. co uz :)

moja rada pre teba: ak mas rada tanec, prihlas sa na tanecnu. vylepsia sa ti komunikacne vztahy s ludmi, mozno si najdes priatelov .. a mozno tam niekde ciha aj laska.. a nielen jedna. vybrat si, a vybrat si dobre bude tvoja uloha :)

viktoriia

toto je fakt zvlastna nahoda :D...hej, chodim na gymnazium v centre mesta...ty tiez?? mozno sa aj pozname :D...ale viktoria nie je moje prave meno