Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako na cervene vlasy

Príspevok v téme: ako na cervene vlasy
jankaaaaaaa

chcem mat intenzivne cervene vlasy. moja povodna farba vlasov je svetlo hneda-stredne plava. no momentalne mam vlasy odfarbene na blond. mozem si dat na tie blond vyrazne cervenu farbu? nevymyje sa to velmi skoro? alebo si mam najprv vlasy zafarbit nejakou svetlohnedou farbou a potom nato cervenu?

casanta

Cerveny pigment z vlasov sa velmi rychlo vymyva. Ja mam fialovy odtien a uz po par umytiach sa krasny a syty odtien straca..tatisto je to aj s cervenou farbou...to znamena ze vlasy je potrebne castejsie farbit, co vlasy dost nici....ak chces, aby ti farba a jej sytost vydrzala co najdlhsie je potrebne pouzivat kvalitnu farbu..urcite by som to aspon konzultovala s kadernickou a dobry sampon,kondicioner a masku na farbene vlasy....a sytejsiu farbu dosiahnes ked budes farbit svetlejsie vlasy ako tmave...na tmave ti to bud nechyti alebo len minimalne , ci bude na nich len akysi odtien do cervena....spoluziacka mala cervene vlasy a ked sa to vymyvalo nevyzeralo to bohvieako uzasne..radsej si to rozmysli

jarkaaaaaaaa

dakujem za tip s tou kavou :)
a tu farbu henna collor myslis tuto? danway.sk lebo ja som sa docitala ze niesu velmi trvacne a posobia skor ako preliv

jojkaaaa

povodnu farbu mam spinavy blond,zafarbila som si na cervenu uz asi 2 roky dozadu.Prv som farbila klasickymi farbami (palette,londa,vzdy ina),zacali mi strasne vypadavat vlasy,presla som na Henna collor a vlasy su nadherne a kazdy mi vravi,ze mam teraz uzasnu farbu a navyse su vlasy zdrave a nepadaju:)..inac k otazke:D
kludne si to nafarb na tu blond,budes ich mat krasne vyrazne cervene a cervena sa po pravde vymyva dost rychlo,ja farbim tak po mesiaci,mesiaci a pol..no teraz robim taky trik na ozivenie farby:ked si umyvym vlasy,tak potom si ich prelejem velmi silnou kavou(rozpustnou,aby ti tie zrnka neostali vo vlasoch) a necham takych 15-20min. niekedy aj dlhsie posobit:P..robi to divy s farbou,ta cervena ma potom nadherne odlesky a navyse mam vlasy aj zdravsie:P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.