Vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Vlasový aktivátor
margit61

Ahojte. Prosím, vedel by mi niekto poradiť nejaký skutočne účinný vlasový aktivátor proti vypadávaniu vlasov? A bolo by dobré, keby nielenže zastavil vypadávanie, ale aj podporil rast nových vlasov. Totiž v poslednom čase mi dosť vlasov vypadalo :( Existuje niečo také?

A ešte sa chcem spýtať, že aké skúsenosti máte s Fitoval šampónom?

mate59

margit,roky používam vlasový aktivátor CapillanQ,ešte z čias, ked stával 13.-Kčs.
Je to kvalitný český výrobok, vlasy spevní,je velmi vhodný na jemné vlasy,pokožku udržuje bez šupín,a cenovo veľmi dostupný,kúpiš v lekárni.

anna555

Za An.Borlind by som nedala 13 eur za malú flaštičku,baby ja som už toľko investovala do vlasovej kozmetiky a verte mi nič zázraky nespraví,ak ti padajú vlasy skús niečo bylinné so žihlavou,lopúchom,nieje treba dávať veľké peniaze za šampóny,ak chceš prírodnú kozmetiku tak skús najprv alverde,ono tieto šampóny dosť vlasy vysušujú,nemusel by ti sadnúť,ale je to v podstate každého vec čo si kúpi,ale toto je môj názor lebo som toho mala už fakt dosť a ajtak mi najviac vyhovuje dixi alebo lacný bylinný kiss,kondic.a masky už kupujem drahšie lebo to je hlavnejšie ako šampón,šampón je hlavne na to aby vlasy zbavil mastnoty,pa

a k téme: Fitoval červený šampón na suché a poškodené vlasy je veľmi dobrý,vlasy sú menej suché a sú hebké na dotyk,ale dosť z neho plihnú vlasy

tralali :)

katuska89 -- vidis nejaky rozdiel v pouzivani ceramidoveho samponu a toho z morskych rias? rozmyslam aj ja nad tymito samponmy, aj ked nie su najlacnejsie...

neva

Biohar aktivátor je dobrý. Komu nerobí probém si ho vtierať do pokožky, nech to skúsi, určite to stojí za tú námahu.

katuska89

ja po porode som si kupila z lekarne najprv sampon proti lupinam, zinok, lebo tiez mi aj dost vypadavali. ten sampon sa smie uzivat len par tyzdnov, tak som si potom kupila z lekarne vlasove fluid a ceramidovy sampon od kozmetiky Annemarie Borlind. Dost mi to pomohlo, vlasy mi uz tolko nevypadavaju, lupiny som nemala z toho samponu vobec a to ho uz pouzivam rok a mam pekne leskle vlasy. Mam od nich aj sampon z morskych rias tiez prijemne vonia.

margit61

Ja som uzivala tabletky Fitoval a tie mi pomohli. Tak by som chcela vyskusat aj sampon. Citala som nan prevazne len chvaly. Na kozmetiku Vichy nemam dost financii :D
A ohladom toho aktivatora mi nevie este niekto poradit, pls??

casanta

Mne proti vypadavaniu vlasov velmi pomohol sampom Klorane s chininom spolu s balzamom, uzivanie kremika a zinku a taktiez je dobra vodicka Alpicort F...

vsevedka

So šamponom Fitoval mam skusenosti dobre, kedysi som ho pouzivala, lepsi sa mi ale zdal sampon od Vichy, od Fitovalu podla mna su ucinejsie ako sampon tablety alebo tonikum (u nas v lekarnach maju vacsinou len sampon, tablety a tonikum som si nosila z CZ).

xyxyz

staci dobry zinok..ale treba to uzivat dlhodobo, pretoze efekt sa dostavi tak za 3 mesiace...ja som viackrat uzivala a pomohlo mi to ,,,