vyrážky na chrbte

Príspevok v téme: vyrážky na chrbte
luckaaaaaaaa

o mesiac mám stužkovú a straaašne sa mi vyhádzal chrbát. celé leto som nemala na ňom ani jednu vyrážku,no na zimu sa vždy takto vyhádžem:( takto je to posledné 3 alebo 4 zimy. neviem čo s tým. Vyrážky sú dosť zapálené a bolia na dotyk. a je ich veľa. potrebujem sa ich do mesiaca nejako zbaviť, lebo šaty mám s výstrihom tak do polky chrbta a nebolo by to pekné. a aj bez stužkovej ma to dosť znervózňuje. čo s tým?

vladimirko

VIEM POMOCT! Sam som mal niekolko rokov tento problem, nepomahali mi ani antibiotika predpisane dermatologickou a syrove mydlo to len zmiernilo. Avsak som natrafil na sposob, ktory odstranuje pricinu a preto som sa toho natrvalo zbavil. Ak mate zaujem o moju pomoc tak vladimirkontul@gmail.com

lenkaa123456

skus si chrbat umyvat detskym mydlom. a potierat slanou vodou, alebo sa v nej vykup. kup si z obchodu jedlu morsku sol, rozpust ju v teplej vode a tymto potieraj chrbat, alebo si to sprav do lavora, namoc tam nejaku cistu bavlnenu latku a takto priloz na nejaky cas na chrbat. len to nerob vemlmi casto. staci raz za den, mozno raz za dva dni