Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrážky na chrbte

Príspevok v téme: vyrážky na chrbte
luckaaaaaaaa

o mesiac mám stužkovú a straaašne sa mi vyhádzal chrbát. celé leto som nemala na ňom ani jednu vyrážku,no na zimu sa vždy takto vyhádžem:( takto je to posledné 3 alebo 4 zimy. neviem čo s tým. Vyrážky sú dosť zapálené a bolia na dotyk. a je ich veľa. potrebujem sa ich do mesiaca nejako zbaviť, lebo šaty mám s výstrihom tak do polky chrbta a nebolo by to pekné. a aj bez stužkovej ma to dosť znervózňuje. čo s tým?

vladimirko

VIEM POMOCT! Sam som mal niekolko rokov tento problem, nepomahali mi ani antibiotika predpisane dermatologickou a syrove mydlo to len zmiernilo. Avsak som natrafil na sposob, ktory odstranuje pricinu a preto som sa toho natrvalo zbavil. Ak mate zaujem o moju pomoc tak vladimirkontul@gmail.com

lenkaa123456

skus si chrbat umyvat detskym mydlom. a potierat slanou vodou, alebo sa v nej vykup. kup si z obchodu jedlu morsku sol, rozpust ju v teplej vode a tymto potieraj chrbat, alebo si to sprav do lavora, namoc tam nejaku cistu bavlnenu latku a takto priloz na nejaky cas na chrbat. len to nerob vemlmi casto. staci raz za den, mozno raz za dva dni

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.