strach a nieco na nej :(

Príspevok v téme: strach a nieco na nej :(
lipka

boze baby pomoc. mam 16 rokov a dnes ked som chodila som citila na svojej take sucho a proste neprijemny pocit.... drazdi to,stekli to a ked sa toho dotknem,boli to. Je to pred vchodom do posvy a su tam take male bodky a zdurena koza. Neviete co to moze byt? sex som este nemala,ani nikoho ruky okrem svojich. Hygiena je poriadna. Ku gynekologovi odmietam ist. Cim si to tam dole mozem natierat?

Marion

kludne to moze byt z toho,ze si brala antibiotika,lebo tie ti mozu zmenit mikrobialnu floru a napriklad take kvasinky su na svete.ja som to mala tiez z liekov,tak som sla ku gynekologicke,dala mi nejake tabletky a po par dnoch to bolo ok.

lipka

no antibiotika som dobrala minulu nedelu,pretoze som bola chora... moze to byt z toho? pri cikani ma to nepali.... no s tym zubarom.... zubar je jediny doktor,ktoreho sa nebojim :( mam to od dnesneho rana.... bola som pri konoch a citila som sa tam dole neprijemne...

ki-ka

dvojka vraj nie je nic strasne, dvojku ma vraj vacsina pohlavne zijucich zien.Zvykne byt aj pri zapalovych procesoch..mne zvykne cytologia kolisat..jeden rok mam jednotku, inokedy dvojku ale vacsinou dvojku...neviem,kolko mas rokov ale aj mlade dievcata mavaju uz dvojku...

kaca

no to mas pravdu kika.Gynde sa asi nevyhne.ja som tiež mala pálenie dole ale behom dvoch dni to prešlo.jak chodim na gyndu tak mi robia cytologiu. povedal ze mam dvojku.ono je to ocislovane.a mal to podčiarknte červenym.trochu ma to znepokojilo a povedal že je to trošku zvýšene. vieš o čo sa jedna?

ki-ka

skus si kupit canesten krem -a natieraj, urobit si caj z alchemilky a mysieho chvosta a pit, daj si laktobacily, acidko, spapaj cesnak ak sa da. ale obavam sa, ze gynekologovi sa nevyhnes. ak sa to nezlepsi, bez k lekarovi, neboj - bude to ok. Zubar je horsi ako gynekolog :)