citim sa na nic...

Príspevok v téme: citim sa na nic...
kiss255

Prosim vysvetlite mi niekto ako to, ze je mi na h... , ked mam vlastne super zivot?
Vzdy som mala problemy s depkami a so striedanim nalad, ale od leta to u mna cele nejako utichlo, uzivala som si, nasla plno novych kamosov, zila na plno a myslela si, ze niecoa ako depky je uz za mmnou, ale terz... mam naladu pod psa, chcem umriet, nic nema zmysel, nenavidim sa za to, co som porobila na vsetkych tych party, za to ako klem mame a kaslem na ludi okolo seba. ja uz neviem co mam robit? ako sa vymanut z depiek , ved ja som si myslela, ze ta super nalada mi ux ostane... :((

janka24

Aj ja som mávala v puberte depky,a v zime ich akosi mavam tiež-treba slnko aj do bytu :-) a tie večere tmave su dlhé...ale zase neklamala som len pre frustráciu svoju mamku...ak si to uvedomuješ ,tak to nerob,je to ako s chudnutím,vieš že chceš prestat že robiš zle a aj tak to robíš.Všetko je v tvojej hlave a všetko je iba na tebe

cukrovaVATA

nj nie vždy musí byť človeku dobre.. treba sa naučiť žiť aj s takýmito pocitmi ..pusti si hudbu, film, rob niečo zábavné, čo ťa baví a pri čom nebudeš musieť na to myslieť..