Ochranná maska na tvár

Príspevok v téme: Ochranná maska na tvár
Frenky990

Prosím vás neviete mi niekto poradiť nejakú firmu alebo ortopedickú spoločnosť v rámci SR, ktorá ponúka ochranné masky na tvár používané po zraneniach nosa?Ide o masku na mieru.Jednať by sa malo o takúto masku www.uncbasketballupdate.com Budem vďačný za akúkoľvek radu keďže v zdravotníckych potrebách sa s týmto nestretli ale vo svete je to bežná vec...

Frenky990

Som z Bardejova...a bol som u nas v nemocnicnych zdravotnych potrebach a aj v jednych na namesti...no v oboch pripadoch o tom nepocul...a zhanam celkovu masku od nosa hore aj ked viem ze poistovna neuhradi...ale diki aj za take napady :)

Frenky990

Som z Bardejova...a bol som u nas v nemocnicnych zdravotnych potrebach a aj v jednych na namesti...no v oboch pripadoch o tom nepocul...a zhanam celkovu masku od nosa hore aj ked viem ze poistovna neuhradi...ale diki aj za take napady :)

lenkaa123456

nenapisal si odkial si, ale zajdi do ortopedickej ambulancie, su v kazdom meste, v nejakej vacsej nemocnici, tam by nemal byt problem aby ti nieco taketo vyhotovili,a le pravdepodobne si to budes musiet cele zaplatit sam, bez prispevku od poistovne