Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochranná maska na tvár

Príspevok v téme: Ochranná maska na tvár
Frenky990

Prosím vás neviete mi niekto poradiť nejakú firmu alebo ortopedickú spoločnosť v rámci SR, ktorá ponúka ochranné masky na tvár používané po zraneniach nosa?Ide o masku na mieru.Jednať by sa malo o takúto masku www.uncbasketballupdate.com Budem vďačný za akúkoľvek radu keďže v zdravotníckych potrebách sa s týmto nestretli ale vo svete je to bežná vec...

Frenky990

Som z Bardejova...a bol som u nas v nemocnicnych zdravotnych potrebach a aj v jednych na namesti...no v oboch pripadoch o tom nepocul...a zhanam celkovu masku od nosa hore aj ked viem ze poistovna neuhradi...ale diki aj za take napady :)

Frenky990

Som z Bardejova...a bol som u nas v nemocnicnych zdravotnych potrebach a aj v jednych na namesti...no v oboch pripadoch o tom nepocul...a zhanam celkovu masku od nosa hore aj ked viem ze poistovna neuhradi...ale diki aj za take napady :)

lenkaa123456

nenapisal si odkial si, ale zajdi do ortopedickej ambulancie, su v kazdom meste, v nejakej vacsej nemocnici, tam by nemal byt problem aby ti nieco taketo vyhotovili,a le pravdepodobne si to budes musiet cele zaplatit sam, bez prispevku od poistovne

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.