Strasna unava

Príspevok v téme: Strasna unava
belatrix

uz asi posledne dva mesiace pocitujem strasnu unavu. nevydrzim byt tak dlho hore ako som zvykla, zvknem chodit spavat o 21:00 a cez vykendy ked nie je skola tak spavam aj do 12 ked idem spat o tom istom case. mam 17 a bola som nedavno aj chora (dva tyzdne pn), ale som sa uz aj vyliecila. iba by som spala, hlava ma strasne boli ale k doktorke uz nemozem ist lebo mam vela vymeskanych hodin v skole. ibalginom sa uz dopovat tiez nechcem, a spat stale nemozem. mam asi aj mensie problemy so sustredenim, ale to je mozno len nezazivnym pobytom v skole. co mam teda robit?

belatrix

mam reproduktory ale vsetko mam vypojene z elektriky. akourat mobi mam zapnuty a co sa tyka toho pitia, praveze pijem vela a iba vodu a caj, celaskon si davam dva krat denne plus este nejake vitaminy na klby. Vcera som zaspala okolo 19:00 a rano som zase nevedela vstat. uz aj teraz som zase unavena, no mozno je to tym ze my dnes trhali zub. ja viem asi by som mala ist k tej doktorke, ale fakt ma nepustia ui zo skoly a cez vikendy vacisnou som odcestovana.

AdamKrt

belatrix:

k doktorke by si ist mala. Ak nemozes meskat, tak skus ist na pohotovost podvecer, ci cez vikend.

Ak si chora, telo moze byt unavene. Skus napr. viac pit cistu vodu. Male dusky, ale castejsie + uzivat niekolkokrat denne 500mg Vitaminu C. Napr. 4-6x denne. Moze Ti to urychlit liecebny proces a tak isto deficit vitaminu C moze zapricinovat unavu.

Dolezite je aj, ci sa zdrziavas napr. vo vetranej miestnosti.

Jeden kamarat byva v dome a maju v nom v pivnici studnu. Hovori sa, ze voda odsava energiu. Ked vojde, alebo jeho manzelka do miestnosti nad studnou, alebo este do dalsej miestnosti co je nad nou, obaja za chvilu spia. Ze je to ako zacarovane, uplne to z nich vycucne energiu.

Takze skus zmenit postel, spat do inej miestnosti, ci na ine mieste. Nemas v blizkosti postele napr. silnejsie elektromagneticke pole ? Napr. silny reproduktor, elektricka kabelaz, elektricky rozvadzac v stene, alebo nad barakom stoziar vysokeho napatia ?