Ľúbim ju .. tak prečo ju nemôžem mať?

Príspevok v téme: Ľúbim ju .. tak prečo ju nemôžem mať?
Ciciak

Ahojte..
niekedy v marci som spoznal jedno super dievča .. odvtedy už ubehlo dosť času a sme skvelí kamaráti ..
Lenže u mňa tam bola od začiatku tá taká iskra hm ako to opísať ..
Proste sa mi páčila už od začiatku ako sme sa spoznali ..
Teraz prešiel polrok od toho, a ja sa len trápim ..
Zamiloval som sa do nej, ale jej to je jedno.
Je to vždy také ?
Milujem ju .. chodíme spolu von, na hocijaké akcie .. na koncerty .. a ona to vie. Povedal som jej aké sú moje city ..
ale ona mi na to nič nepovedala .. bola len smutná a potom mi vytkla, že sa už nechce na túto tému nikdy baviť .. teraz neviem čo mám robiť.
Dá sa dáko zabudnúť? .. alebo niečo preto urobiť aby to čo ku nej cítim zmizlo??? pretože ona to vie už dva mesiace a nič .. :'( ..
stalo sa mi to prvý krát že som sa takto zaľúbil a dievčaťu to je jedno.
Spýtal som sa jej na to viac krát .. no ona mi nevie povedať "NIE" ani "ÁNO" ...
len vždy mi povie že sa o tom nechce rozprávať ..
a ja tíško trpím .. pomáham jej vo všetkom, som pri nej keď je smutná, utešujem ju ..
Lenže mám pocit že aj napriek všetkému ma berie /len/ ako kamaráta a nikdy ma ani inak brať nebude .. :'(

lulu22

otázka je, či si ochotný byť s ňou naďalej kamarát abo to chceš jednoznačne skončiť jej odpoveďou na otázku či áno abo nie..
vieš, niečo podobné mám i ja s jedným kamošom.. si teraz pripadám ako tá tvoja kamarátka. 2roky poznám skvelého chalana, je ochotný, pomôže ked potrebujem, je super, vtipný, sympatický a takto by som mohla pokračovať ďalej..ALE ja som k nemu nikdy necítila nič viac ako len kamarátske-mám ho rada.. ale on ma začaľ ľúbiť a aj to dával najavo..ani fyzicky si neviem prestaviť, že by sme sa spolu milovali ..medzitým som si našla priateľa-ale už spolu nie sme. a on celú dobu bol ako na začiatku-stretávali sme sa, chodili von, pomáhal mi.. ale on vedel, že s ním nikdy nebudem ako partnerka. aj tak ho to stále drží. doteraz sa stretávame, ale ja ho beriem naozaj len ako kamaráta! takže možno je ona taký prípad ako ja..a ešte vlastne vieš prečo s ním nechcem byť?! lebo sa to všetko môže pokaziť a nebude to klapať a radšej budeme mať kamarátsky vzťah spolu ako sa pak niekedy tak pohádať, že by sme si ani na meno nevedeli prísť :))

Johny Bravo

podľa mňa o teba určite stojí .. už len preto že ti nepovedala jasné nie ... 2 mesiace je dlhá doba a nechápem že ti stále hovorí tú istú neutrálnu odpoveď ... každopádne sa s tebou neprestala stýkať, takže ťa má asi rada ... druhá vec, má partnera? ak áno tak by som to chápal, že ťa má dosť rada a nechce ťa stratiť, ale je to "slušná holka" a nechce sa vzdať chalana ... ak je to tento prípad tak to nemá cenu a ty sa budeš trápiť, pretože si s ňou stále v kontakte .... navrhujem aby si jej povedal nech sa rozhodne áno alebo nie a ak nie tak sa s ňou prestať vídať, jedine tak máš šancu zabudnúť, aj keď v skutočnosti nezabudneš asi nikdy a budeš s ňou porovnávať každú holku ..... len môj názor ;) ... ešte ma napadla taká vec čo sa stáva v ojedinelých prípadoch a to, že zažila nejakú vec, kvôli ktorej nechce žiadneho chalana a nechce o tom ani hovoriť

sweater

adam ma pravdu, keby si sa jej pacil a chcela by ta ako chalana uz by sa davno stalo, treba sa s tym zmierit aj ked je to urcite tazke ked si zamilovany... aj ked na druhej strane zenska mysel je nevyspitatelna, ale nechcem ti davat falosne nadeje, podla mna o teba ako o frajera nestoji...

AdamKrt

Tebe by sa pacil niekto, kto Ti povie nieco take, ako si jej povedal Ty, len preto, ze Ti to povie ? Ak na Tebe nic nevidi, co ine Ti ma povedat ?