plastika malych pyskov

ivka2

urcite mas viac rozumu ako on, najdi si lepsieho, ktoremu bude zalezat na Tebe ako celku a nie na tom co mas dole...spravila si najlepsie ked si ho nechala, ani ziadna druha mu urcite nieco take tolerovat nebude...

mrkva

ja mam 20 a ked mi vacsina ludi z mojho okolia tvrdila ze mam viac rozumu ako on na svoj vek tak som si tukala na celo ci im nesibe ale asi mali pravdu.co uz clovek sa uci na vlastnych chybach

mrkva

uz som sa na neho vykaslala ale niekedy to trva ked je clovek zaslepeny kym mu to dojde.ale uz sa crta niekto omnoho lepsi tak hadam to klapne

tetuľka

A koľko mal ten chalan rokov? 15 ? Podľa mňa to bol nejaký pubertiak alebo totálne vypatlaný chalan, inak by to nepovedal... dobre že už spolu nie ste. Pozri, toto forum je anonymne, každý si povie čo chce a ako vidíš, ani jeden chalan nereagoval na túto tému negatívne, že sa mu to nepáči... čo z toho vyplýva? Že asi na tom niečo bude...

ivka2

a ak sa tvojmu nepacili tvoje pysky tak si mu mala povedat ze ani ten jeho neje to co si ocakavala ....a uz ked chlapovi ide len o tvoje pysky tak si najdi lepsieho...

klarika

prosim vas dievcata,ktore mate velke pysky,pomozte mi. zistila som,ze moje pysky z vnutornej strany su po nich biele bodocky,ako husia koža ked vam nabehne.neviem,ci je to normalne. a mam na nich aj hnede akoby znamienka.velmi malinke, asi zo 4-5.naozaj vyzeraju ako znamienka,ale neviem,ci to moze byt. prosim vas,je to normalne? hlavne ta "husia koža"?? mate to niektora??

mrkva

baby mna by to asi nenapadlo lahnut si pod noz..ak si spominam ani mna takato vec netrapila az dovtedy kym mi niektto koho som lubila nepovedal ze sa mu to vobec nepaci...no nemali by ste z toho komplexy? ale pomohli ste mi velmi .ked som si citala prispevky ohladom tejto temy tak som neverila vlastnym ociam kolkym sa to paci a ja som tak dlho zila s pocitom ze to nie je normalne :-(

tetuľka

prosím Mrkva, to nech ťa ani NENAPADNE!! Čítala som, že pri odstránení týchto prebytočných pyskov možeš nadobro stratiť schopnosť dosiahnuť orgazmus pretože je v nich veľa nervových zakončení... a takto by si chcela dopadnúť ??? Ľutovala by si celý život, byť takto zjazvená. Veď je to pekné.. všetkých mojim priateľom sa to páčilo a vzrušovalo ich to, ANI JEDEN nikdy anilen náznakom nepovedal že to nie je normálne... ja neviem baby čo blbnete, chalani si takéto detaily nevšímajú, prečo si ľaháte pod nož kvoli vlastnej hlúposti, namýšľate si niečo čo absolútne nie je pravda, veď tých tém o veľkých pyskoch tu bolo veľa, A ANI JEDEN chalan nikdy nepovedal že sa mu to nepáči, skor naopak... stačí si zalistovať na fóre !!