Vase skusenosti - cvicenie a chudnutie

Príspevok v téme: Vase skusenosti - cvicenie a chudnutie
jasminka01

Prosim Vas, po akej dobe mozem ocakavat, ze zacnem chudnut?? Ake mate skusenosti? Cvicim skoro denne vyse hodiny zumbu, uz 3 tyzdne. Stravujem sa zdravo, 5x denne. A doteraz som neschudla ani pol kila :( Jasne, ze necakam vysledky " 3 kila za tyzden ", ale uz za tie 3 tyzdne by som cakala aspon pol kila. Ale vobec nic !!! A ani na centimetroch absolutne ziadna zmena :( Kedy ste zacali chudnut? Je mozne, aby tolko trvalo, kym sa odlepi zo mna aspon nieco?? :(

jasminka01

smajliQa, tie knuspi si dam mozno raz za tyzden 2 platky, miesto chleba. Ale to su celozrnne, so semienkami a uuuuplne take tie tenucke. Tusim Active chlebicky su to, take obdlznickove. Neviem teraz spamäti hodnoty, ale obsahovali malicko sacharidov aj tukov.

Plavat som chodila este pred tymi 3 tyzdnami:) Bola som za 2 tyzdne 4x, ale na tu kopu ludi v jednom malom bazene fakt nemam nervy :(( Tak som zacala zumbovat :)
Mam 167 cm a 72 kg, takze urcite je z coho chudnut ...
carey, mat tvoju vahu aj pri mojej vyske tak som stastna :) Ja nechcem mat 50 kg, nikdy som nebola chuda, ale aspon tych 64-65 kg myslim by bolo vhodne :)

smajliQa

jasminka a mozes nam napisat tvoju vysku a vahu?? lebo aj to rozhoduje...mozno ty uz ani nemas co chudnut.....
mimochodom vyhod tie knupsi chlebicky....

carey

ja fakt neviem, kde je chyba, snad nam niekto poradi. Ja som dnes na desiatu mala banan a jabko, cize ovocie uz dnes nejem ziadne. Robim si prave obedik, kuracie prsia na cesnaku, jeden zemiak a zelenina, tak sa na to uz tesim :)

jasminka01

Aj ja som niekedy jedavala na desiatu 1 ks ovocia a na ranajky som mala jogurt s vlockami. Ale potom som sa docitala, ze to je malo a organizmus aj preto nemoze schudnut, ked sa je malo a ze ranajky maju byt sytejsie, tak som to takto prehodila a ovocko vynechavam teraz uplne. Pri diete by sa vraj mal maximalne 1 ks ovocia denne, kedze je to vlastne cukor.
No ale ani toto mi nepomohlo, uz fakt neviem co mam robit ... :(

carey

no nie som odbornik, ale jes podobne ako ja, akurat ze ja na desiatu volim ovocie. Vcera som si dala na veceru papriku plnenu s cottage syrom a vrelo odporucam aj to zasyti aj je to zdrave.

jasminka01

No :) Tak jem kazde 2,5-3 hodiny, posledne jedlo mam okolo 19 hod. Chodim spavat okolo 22 hod.
Jedavam:
ranajky celozrnny chlebik s maslom alebo syrom + rajčina, alebo kasa z ovsenych vlociek,
olovrant jogurt s vlockami,
obed nejake mäso + trochu prilohy a zelenina alebo salat alebo celozrnne cestoviny napr. s tuniakom, so zeleninou
olovrant a vecera jogurt, zelenina, cottage obcas s takym tym platkom knuspi chlebickov ci ako sa to vola alebo tvaroh, tvrdy syr, sunka a pod.
Kde robim chybu?? :(

carey

viem ze otazka nepatrila mne, ale idem sa sem zamontovat :)
Ja jedavam podla toho kedy idem spat, vacsinou chodim o takej 22.00 tak jem aj o pol 8 niekedy ale to take ze paradajka a platok syra.