Schudla som za tyzden 5 kg

qwedfghjklku

Ja citam, ze jes zdravo. Ibaze ak si drzala dietu, ktora pozostavala z rajcin a jogurtu denne, tak s najvacsou pravdepodobnostou aj teraz tvoj jedalnicek vyzera tak "rozumne" ako tvoja predchadzajuca dieta.

Dieta je relativny pojem. Mozeme tam zaradit aj vitarianstvo.

Ze niekto je 5-6x denne neznamena, ze zerie, ako si to ty nazvala. Tiez som netvrdil, ze sa ma strikne dodrziavat tento rezim, iba ze 3 je podla mojho nazoru malo.

Mysliet kazdu hodinu na jedlo? Den ma 5 - 6 hodin?

Jest 3x denne znamena rozlozenie energie do 3 jedal denne, co je obrovska energeticka hodnota na jednu porciu. Ak jedlo pozostava prevazne zo zeleniny, tak to musis jest za kybel porcie, aby to bol dostatok zivin.

Ellie123

Ja neosočujem. Prepáč ak som ťa niečim urazila,ale nič z toho čo som písala nebolo namierené proti tebe. Každý sme iný. A ja som ťa nechcela ničím uraziť. A prosím ťa... čo som také napísala,že ťa to tak nahnevalo ?

winki

A doma si pestujem cherry rajcinky a odkedy dorastli tak ráno prídem dám si vodu s citrénom o hodku na to za hrsť cherry rajčín domácich a ver, že do obeda nemám hlad.....ale bohužial, niektorý vidia zmysel života len a len vžraní.

winki

Ty čo tu osočuješ Ellie....ja som nikdy nedržala dietu, ale vôbec nepotrebujem jesť viac ako 3 krát denne. Proste mi to nejde a čo teraz???? To , že človek má jesť 5 - 6 krát denne je blbosť. Teda áno nech je ten čo je naučený žrať.....ale normálny človek v pohode vystači s troma plnohodnodnými jedlami denne. To čo mám ako rozmýšlať každú hodinu čo budem jesť???? život nie je o jedle.

Ellie123

Predstav si,že tú diétu som držala len týždeň .. O.o A potom som s tým skončila a teraz jem zdravo. Tak čítaj a potom sa rob múdry.. ;)

Ellie123

Nie nebývam hladná,pretože si jedlo rozdelím tak aby som mala dostatok vitamínov aj živín na celý deň. A myslím si,že nieje nutné jesť 5x denne. Mne osobne 3x stačí. A som spokojná. Keď už niekedy pocítim,že som hladná,tak si dám nejakú zeleninu. Všetko je o sebaovládaní. :)

pre Ellie123

Podľa mňa je trikrát málo. Aspoň štyrikrát by sa malo jesť, inak je v tej jednej porcii veľa energie a príliš dlhé prestávky medzi nimi.