Schudla som za tyzden 5 kg

pre Ellie123

Hladovaním? To nie je výhra. 3x denne? Nebývaš hladná? Ja som schudla za týždeň 3 kg a to som sa len prestala prejedať, prestala jesť maškrty, jem 5x denne zeleninové jedlá väčšinou, zjem aj chlieb či syr, prípadne aj nesladené jogurty a pod. Najem sa dostatočne, zo zeleniny mám veľkú porciu, necítim hlad.

Ellie123

Ja som schudla 5kg za týždeň. Možno si poviete,že je to nezdravé, a že by sa tak chudnúť nemalo. Ale ja som človek,ktorý keď nevidí okamžité výsledky tak nemá silu ísť ďalej.
Za ten týždeň som jedla len na obed ( a to 1 bielu activiu a rajčinu) a potom asi o 6 a to len 1 rajčinu. Cítila som sa fajn,pretože sa mi prečistil celý organizmus. A teraz, keď som dosiahla to,čo som chcela tak som sa začala stravovať zdravo 3x denne. Už je to tak mesiac a nepribrala som ani gram :)

Ellie123

Ja som schudla 5kg za týždeň. Možno si poviete,že je to nezdravé, a že by sa tak chudnúť nemalo. Ale ja som človek,ktorý keď nevidí okamžité výsledky tak nemá silu ísť ďalej.
Za ten týždeň som jedla len na obed ( a to 1 bielu activiu a rajčinu) a potom asi o 6 a to len 1 rajčinu. Cítila som sa fajn,pretože sa mi prečistil celý organizmus. A teraz, keď som dosiahla to,čo som chcela tak som sa začala stravovať zdravo 3x denne. Už je to tak mesiac a nepribrala som ani gram :)

pomaranc

ahoj aj ja som sa snazila schudnut a neda sa to kupila som si tabletky na schudnutie a mam pocit ze som este pribrala,,, nejem dakedi cely den idem hladna spat a neviem preco neschudnem nekedi mam pocit ze chudnem ale na druhi den vaha ukazuje viacej ako vcera co mam robit

M74

Ja som po mandliach schudol 8kg, ked tam išla jedna známa, tak sa tešila že tiež schudne a potom bola sklamaná, že schudla iba 2kg :-)

brusnica

ahoj..ja som bola dva roky dozadu operovana na mandle..dva tyzdne som nic pooriadne nejedla..prvy tyzden skoro voobec..potom len jogurty.....bola som po 2 tyzdenoch oslabena este ale mala som asi o 8 kilo menej...kraasny pocit....ked mi boli velke rifle kt.som si kupovala chvilku pre operaciuo....ale za mesiac som to mala spet..neprejedala som sa len som sa vratila k normalnej strave....takze to je tak s hladovkami a jojo efektom...sice ja som nemala dobrovolnu hladovku,ale vidim ze taketo chudnutie nema vyznam....len tolko...ze treba cvicit cvicit a cvicit..aj ked ja mam asi hluupy metabolizmus lebo uz asi pol roka aktivne beham a bicyklujem a vaha nejde dole....jedine co som si vsimla su moje stehna kt. su svalnate :)))

Helus

Ahoj aj ja to poznam velmi dobre robili mi 1 resexiu,a v januari idem znova na resexciu,tak nejake to kilo pojde dole,ale udrzat si to je ozaj tazke,hlavne,ked zacnes jest ako pred tym.