chalani ... takze funguje to

Príspevok v téme: chalani ... takze funguje to
1234

jelging funguje... po troch mesiacoch jelgingu kazde rano 20 minut a vecer asi tiez tak, kym som nezaspal.. a vysledok? koncom novembra mal 16,5cm a teraz ma tych 20-20,5 je o dost hrubsi, predtym som obvod nemeral ale teraz ma 14,4 cm.. po troch mesiacoch!!! moje dievca zacalo zhruba po roku sexovania dosahovat vaginalny orgazmus aj ked si nemyslim ze to s tym ma nieco spolocne lebo ho dosiahne vzdy ked som v nej iba do polovice cize nejakych 10cm, dalej absolutne ziadny problem s erekciou, uplne sa vytratil (myslim ze by som pritom mohol kludne aj citat noviny a stal by) predlzila sa mi doba za ktoru sa urobim (z 10- 15min asi na 30 a viac), pocitujem silnejsie orgazmy ako predtym... jednoznacne odporucam.. inak mam 20 rokov

anonym123456

jasne, kravina to je.A uz len v tabu o tom nieco vedia.Nikomu sa to este nepodarilo a nepodari, lebo sa to neda.Jelging je hlupost prvotridna ako vsetko podobne

anonym 123456

Jelging je somarina, ktora vobec nefunguje !!! Neverte tomu.Aj ja som to skusal vyse troch mesiacov a vysledok bol, ze sa nezvacsil a ani nezhrubol ani mikromilimiter.Je to blbost !!!!

squall

Hmm ale bolo by fajn keby sa vyjadril nejaky lekar ci to nie je a little bit nebezpecne koli moznemu podkoznemu krvacaniu.

squall

noo tak ja som si ten clanok precital.. :))) je to haluz len neviem ze preco by nemal clovek zvladnut stahovat ten PC sval nazaciatku viac ako 20 krat... no sak to nevadi...

sjella

no, ciastocne suhlasim, ale.. prsia sa ti nepchaju dakam do tela :) kazdopadne, mne sa pacia take rozmery ako som napisala.. velke nemusim a viem, ze napriklad ani jedna z mojich kamosiek... vlastne ani neviem o zene, ktorej by sa velky pacil a chcela by takeho v sebe mat..

love doctor

sjella - nevies ze chlap ma taku starost o svoj nastroj ako zeny o svoje poprsie? A pritom mne sa nepacia prilis velke, ale vysvetluj to zene co chce si dat silikony...