chalani ... takze funguje to

Príspevok v téme: chalani ... takze funguje to
1234

jelging funguje... po troch mesiacoch jelgingu kazde rano 20 minut a vecer asi tiez tak, kym som nezaspal.. a vysledok? koncom novembra mal 16,5cm a teraz ma tych 20-20,5 je o dost hrubsi, predtym som obvod nemeral ale teraz ma 14,4 cm.. po troch mesiacoch!!! moje dievca zacalo zhruba po roku sexovania dosahovat vaginalny orgazmus aj ked si nemyslim ze to s tym ma nieco spolocne lebo ho dosiahne vzdy ked som v nej iba do polovice cize nejakych 10cm, dalej absolutne ziadny problem s erekciou, uplne sa vytratil (myslim ze by som pritom mohol kludne aj citat noviny a stal by) predlzila sa mi doba za ktoru sa urobim (z 10- 15min asi na 30 a viac), pocitujem silnejsie orgazmy ako predtym... jednoznacne odporucam.. inak mam 20 rokov

123456

heh niekde som citala, ze sa da predlzit aj postupnym "vytahovanim" penisu ... neviem presnu techniku :D a taktiez neviem preco vsetci chlapi tuzia po 20 cm vtakovi :D teda viem.... lebo si myslia, ze len s takym budu pravi muzi a ze s kratsim zenu neuspokoja :D jaj aky to omyl :D

slusny_muz

no tak je to subor nejkach cviceni podporeny tabletkami. Ide o prekrvenie penisu...tak torsku logiky by tam bolo ako prekrvenie znamena aj prisun zivin...ale tam ide o hubovite telieska a nie klasicke svaly...

DJ HiDe

No, pomahat to moze, ale neviem si predstavit, ze by som sa s tym mal srat dvakrat denne pri poctoch minut, ktore mam volne iba pre seba :)

123456

podlam na to je nejaky nezmysel.. hodte sem aspon jeden link, ktory o tom pise... nechce sa mi prehladavat výsledky z google približne 39 100 pre jeling...vacina tych linkov sa tyka nejakych firiem alebo je napisana mne nezrozumitelnymi jazykmi.... (anglina mi nerobi problem)