Teraz večerať

alchamilka

KHA: hm práveže čo jedla má veľký význam nie až tak tie kj... niektorý ľudia neratajú kj a sú štíhli... ! a ešte niečo ked zješ napr.5 horaliek tak zješ okolo cca. 5000kj a takto by niekto schudol nie! a výživa je stopercent dôležitá pre organizmus

Sally111

No je v tom bravčová šunka a šalát hlávkový, už nič iné, no ale aj tak z toho by som mala výčitky ako z toho sladkého :/

KHA

Sally, ak si kupit bagetu kde bude dake vyprazane maso, tak to najzdravsie nebude. Ak najdes bagetu s rozumnejsim obsahom tak to mozno bude aj zdrave :)

Sally111

KHA: no tak mám aj lepší pocit troošičku lebo som cvičila 50 min. na orbitreku, a toho sladkého sa niekedy fakt neviem zbaviť, niekedy ma to chyti

carey

zdravim, ako podla mna clovek musi vecerat a este k tomu, ked chodi neskoro spat, ako ja napr. Prave som si pokrajala jednu papriku, dala k tomu platok nizkotuc.syra a knäkobrot s cottage syrom. Sice neviem ci je to uplne super, ale tak vsetko je zdrave :)

smajliQa

futuristka2

ved si mozes kupit acidko...alebo nieco lent ak do ruky.... jeden den bez tepleho obeda to snad prezijes, nie??

Sally111

Ja viem som si toho vedomá :( zjedla som ich ešte tak okolo 11:00, najprv to Bebe že ma zasýti doobeda a potom kávenky :( zajtra to už bude lepšie
inak ani ja zajtra nemám poriadny obed tak čo by ste radili? Máme v bufete bagety bez majonézy ale čo ja viem? nie je to nezdravé?