Takmer ako idiot...

cica333

BuHoo:))teraz už len dufam že iplatniš rady v praxi:)
ale viem ťa pochopit a určite si neni takato sama,,ja si pametam aka som ja bola nielen v robote,k priatelom/kam/ale aj k manželovi,,vždy som sa snažila a nielen aby bolo všetko tip-top,ale aby boli všetci spokojny a aj butlavu vrbu som každemu robila a čo som s toho mala?????ako moja mama vravi:))velke hov.o aj dva orechy!,,každy ma len využil požul a vyplul,,,dakujem neprosim:)

a to čo som napisala"čim viac sa snažiš,tym je to horšie!"to som raz povedala pred kamaratom a on mi povedal,,toto aj moja vravi:(a načo sa snažite ked vidite že je to zbytočne??""vtedy som si uvedomila,aka som bola sprosta,a odvtedy mam fakt každeho tam dole,je mi jedno čo si kto mysli urobim si to čo chcem ja a nie čo si myslim že by chceli iny,,,,čim skor sa to naučiš tym budeš vyrovnynejšia a šťastnejšia:))a nevrav že sa to neda!!!!DA SA TO!!!len musiš chciet ty sama a nenechaj sa využivať!

BuHoo

Cica, mas pravdu. Aj ked sa clovek snazi, malokto to naozaj oceni a povie cosi pozitivne. Skor sa budu na teba pozerat ako telce na nove vrata a dumat aka naivna musis byt. A hej, su chvile ked sa citim dusevne menejcenna :)

dsdqweq

Odpoved je jednoducha, pomoz iba ked ta poziadaju,alebo ked vydis,ze sa niekto trapi a on povoli tvoju pomoc, inac vsetko iba zhorsis.

cica333

BuHoo:))usmej sa a maj ich v pi..:))

čim viac sa snažiš tym je to horšie:))ja som bola rovnaka a povedala som si že si nebudem ničiť nervy za druhych ,,ked sa to neda kašlem na každeho a robim si svoje:))

jajka001_

tak sa tolko nesnaz aj tak to nikto neoceni. ak to nevychadza priamo z teba, berie ti to energiu a stavas sa mrzutou. bud mila a ochotna, ale len ak to tak citis. ak nie, staci ked si slusna.