Suche lakte

Hana Kvaq

ja si na suche miesta na tele davam vzdy protopan ... u mna to je ten ekzem ... v detstve som ho mala hrozne dlho... asi vzdy v zime a teraz som ho uz rok nemala lebo minuly rok na jesen som zacala uzivat protopan a kremovat ich mlieckom a do dvoch tyzdnov som bola bez ekzemu az dodnes

Mayka

ja som spokojna s bepanthenom, jedna mala masticka mi vydrzi aj pol roka. Vyrobne hydratuje pokozku a lakte su jemnucke

Tomas12345

Ako vies ze nemas ziadnu koznu chorobu ? bol si s tym u koznej ? Inak priznaky sedia na psoriazu , na to sa potom uzivaju rozne maste masticky vsak skoc s tym ku koznej a uvidis

gastanko2016

ja som minule vyskúšala synov bepanthen care. Poriadne som si lakte ponatierala a veru pomohlo. Pokožka po pár natretiach zmäkla nebola taká suchá a lakte už nepraskali.

anna555

Ja mám na pleť hroznový a ten zmatňuje,čiže ten by časom mohol pokožku vysušiť,to by som neodporúčala,ale mandľový je výborný,príp bambucké maslo,dobre hydratuje

cica333

bondgirl-nie psoriazu iste nemam to viem ako vypada moj otec ju ma,,ja mam len suche a niesu to take velke šupiny,len ako keby vysušena popraskana koža,,,,ten excipial mam doma a vidiš vobec ma nenapadlo použit ho,,,no idem na to postupne,lebo ked použijem všetko možne naraz ani vediet nebudem čo mi pomohlo:))ak nahodou

bondgirl

a mas tie lakte aj cervene ci len supinate? lebo to moze byt aj psoriaza, ta je na laktoch najcastejsie. nechcem ta strasit samozrejme. ked tak skoc na kozne. ja pouzivam na suchu kozu krem excipial lipolotio (z lekarne, lacnejsie je to na recept)