Milie

Príspevok v téme: Milie
Lullu

má niekto skúsenosti s odstraňovaním bielych podkožných "vyrážok" - tzv. milie?
Mám ich v okolí oči od detstva, chodila som s tým ku kozmetičke, ktorá mi ich vypichovala ihlou a náledne vytláčala. Je to dosť "drastický spôsob",po ktorom som mala pobodanú tvár minimálne 5 dní. Existuje metóda, ktorá je účinnejšia a lepšia?
Vždy sa mi potom opätovne tie milie vytvorili (cca po roku).
Ďakujem

sofka :P

otázka: vyskúšala som ten citron a zubnú pastu a zaujímalo by ma ,že po akú dobu to je potrebné nanášat na mílie

majusqaaaa

:D :P aj ja mam tie milie alebo co to ani som do teraz nevedela co to vlastne je ale dakujem vam ze uz viem ako sa toho zbavíít

oliviaa

Aj ja som sa dnes jedenj milie zbavila, staci mat sterilizovanu ihlu, staci ju namocit do alkoholu, aspon 40%-ho a jemne po pod kozu pichnut a potom tlacit tlacit a vyjde to von, je to take tvrde ked to vyjde, takze to je rozdiel od akne a este spoznate do tak, ze to ma na tvaricke bezo zmeny dost dlho a miesto okolo toho nie je vobec zacervenane, je take ako farba pleti a mozete o skrabat a zatlacat ale ono je vzdy rovnake a bezne to vytlacit neide, len prepichnutim a nie je to bolave ako ked mate vyrazkovy biely pupak !!! potom to nezabudnite vycistit pletovou vodou alebo miesto potriet alkoholom!!!takze hor sa do toho!

siisa 25

a ako to rozoznam od akne,lebo ja mam take biele virazky zasa dolu na licach zarovno brady ale aj na licach,je to take male biele a niekedy to aj ciernie na konci,to je asi akne ze,ale sladkosti jem vela lebo sa neviem toho vzdat,a celo mam cele vysypane take biele virazky,vytlacam to a vznikaju mi flaky a zapalene virazky,je teda vhodnejsie virazku napichnut ihlou az potom vytlacit?

94lia

aj ja mam prodlem s miliami ci jak sa to vola =D tiez ma to trapi od detstva mami som sa pytala co to je ale jej to bolo tak 3 5 .skusala som to vseliako podomacky odstranit az kym ma nenapadlo zobrat ihlu a prepichnut to a fakt to slo sice zostala tam mala ranka ktora po par dni zmyzla =DD takze v poho sem tam to zaboli ale niektore idu v poho boze baby nemozete byt take citlivky ja mam 16 a tiez to robim doma.a fakt je to z cukru?bo ja jem dost

SuVa

milie sa tvoria pri nadmernom papani cukru nielen co sa tyka sladkosti ale aj potravin s vysokym glykemickym indexom alebo zlou cinnostou podzaludkovej zlazy tzv. pankreasu. tak asi tak...

mary654

Prave dnes som bola na odstranovani milii a pokial som sa informovala iny sposob na to nie je(zial) Je dobre zajst namiesto k obycajnej kozmeticke aj k lekarskej kozmeticke, ktora ma opravnenie ti predpisat na to nejaky krem, ktory to udrzuje na akotakej urovni. V BA odporucam Centrum lekarskej kozmetiky Oaza.