PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!
WASHING MACHINE

Asi v kazdom vztahu pride raz obdobie ked obaja partnery,jeden skor ,druhy mozno neskor zacnu rozmyslat nad tym,ci sa vobec maju radi,ci ma ich vztah vyznam alebo ci by nechceli byt s niekym.I ja som mal taketo obdobie.Cele dni som rozmyslal nadtym,ci ju lubim,ci ma vobec vyznam byt s nou atd.No postupom casu som sa dal dokopy.No prislo to co som vobec necakal.Moja priatelka preziva toto iste.Cele dni sa trapi,hovori,ze nevie ci ma lubi atd.Bojim sa strasne,ze ju stratim.Bojim sa ,ci sme sa NEPREJEDLI seba samych.CHCEM SA OPYTAT,AKO MAM PREZYT TOTO OBDOBIE,CO MAM ROBIT ABY TO NAM OBOM PRESLO,LEN MI NEHOVORTE,ZE POROZPRAVAJTE,NEMYSLITE NATO A INE VECI.DAKUJEM:)

WASHING MACHINE

Lenze,ako ju poznam,ona nebude chciet pauzu.Ako jej to mam pekne vysvetlit,ze to bude asi ten naj sposob?

janicka4321

lola ma pravdu,odlucenie je ta najlepsia skuska.Vobec nanu nenaliehaj,bolo by to este horsie,rozhodnut samusi sama ,bez akehokolvek natlaku.Ak Ta lubi,ozve sa ti aj sama,Ty to nerob,nech sa slobodne rozhodne,ma na to pravo.A netrap sa sam doma dlhym cakanim,chod sa s priatelmi zabavit,ver to ti velmi pomoze,odburas vsetok stres,uvolnis sa a vsetkemu dianiu okolo seba nechaj volny priebeh.Prajem Ti hodne stastia a vela sil.Ahoj

Dee

asi pred dvoma tyzdnami som prezivala toto iste po piatich rokoch vztahu. Uplne nahodou sa ku mne dostal jeden citat:Ten kto miluje, bud nepochybuje o nicom, alebo o vsetkom.
Ked som si toto precitala, tak sa mi vsetko vyjasnilo a prestala som pochybovat. Svojho priatela milujem a viem ze aj on mna.

machulka006

jejda...CARMELO1616 az mi mraz presiel....toto iste sa nam stalo na Vianoce a trvalo do Silvestra...noc z 30.12. na 31.12. bola moja najhorsia......neboj....to bude odbre, uvidis.....ale musis to prekonat......drz sa daj vediet ako to dopadlo

lola3

skuste by dlhsiu dobu bez seba...si priatelka MOZNO uvedomi ze ta potrebuje...asi pred tyzdnom som to zazila teraz je to da sa povedat ze v poriadku??....neviem ale je to lepsie