Podrazdena vagina

Matej

pán klasik ostraňujeme len odkazy, ktoré sú overené ako nebezpečné, klamlivé alebo je to odkaz na eshop.. respektíve konkrétny produkt v nejakom obchode aj s cenou.. to sa berie ako nedovolená reklama.. názvy liekov ako aj odkaz na ich popis a podobne je povolený..

klasik12321

admin, preco odstranujete odkazy na zdravotne pripravky, ked toto forum je o zdravi. Ako si ludia maju potom ukazat, co im pomohlo, aky medicinsky pripravok? Nedava to logiku...

klasik12321

To je zaujimave, mojej manzelke to pomaha a presne po tom, ked to prezenieme... a pomoze je to velmi rychlo. Bolo by zaujimave zistit, preco je to tak, ze u niekoho posobi inak ako by mal. Citaj tu -odkaz odstránený- presne takto funguje u manzelky - mimo ine je tam, ze nedrazdi...

Marsmeloun

femisan isto nie .... je to mentolove a ked ta to páli a štípe bude ta to este viac ... mala som raz rovnaký problém a dala som femisan a nedalo sa to vydržať ...

klasik12321

Som sice chlap, ale viem poradit :) Ked to prezenieme s manzelkou, pouziva Femisan gel - je to velmi ucinne a je mozne mat sex bez problemov aj po 24 hodinach - ono to aj lubrikuje a mna to tak mentolovo chladi, takze je to pre mna drazdivejsie. Odporucam :)

melusa

slobodna - je to "mechanicke" poskodenie a teraz je problematicke sediet v harmancekovom kupeli,lebo mam svoje dni :( ale dakujem za radu