Reflexná masáž chodidiel

ethel

niekedy sa musím krotiť a prehovárať samú seba,aby som niekde nezareagovala neadekvátne,lebo niektoré veci ma fakt vytáčajú.Asi som už stará,ale keď som mala 15 tak som ani netušila ako chlapca držať za ruku..dnes sú deti vyspelejšie.Ja len dúfam,že tá moja 12 ročná cicuška ešte dlho nebude poznať takéto problémy ako tam:-))

ethel

:-DDD tak ako vravíš..ale asi má na tom podiel aj vek(som si všimla) keď to porovnávam,a možno aj pohlavie..a rodinné zázemie....

samko r.

No nehovorím? Presne sme si padli do....veď vieš. A všetko si úplne pochopila o čo tam, vieš kde išlo. To mám na tebe rád. Takže sa nepretvaruješ.

samko r.

Tiež som už nad tým dávno rozmýšľal, ale to ide postupne, oťukávanie, kto mi sedí, rozumie, chápe, tam sa vraciam, zostávam. Proste sme si padli do očí. /Alebo v tomto prípade do monitora/?

ethel

inak je to sranda ako si tu podaktorí veríme,však?! A to sa ani nepoznáme ani sme sa nevideli...zaujímavé:-)))

samko r.

Rozumieš, to bol vrchol všetkého a tak musel byť nejaký ventil. Ty si rozumná, chápavá, tak vieš prečo........